امروز : یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۱

بیانیه روز قدس بسیج اساتید دانشکده دخترانه سما اصفهان (خوراسگان)

بسیج اساتید دانشکده دخترانه سما اصفهان (خوراسگان) به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه روز قدس بسیج اساتید دانشکده دخترانه سما اصفهان (خوراسگان)
جمعه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۰ |
کد خبر : ۱۳۶۳ |
اخبار کانون ها

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشکده دخترانه سما اصفهان (خوراسگان) به مناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.

«مسأله‌ روز قدس هم امسال از هر سال مهم‌تر است. البته مسأله فلسطین یک مسأله‌ اساسی است و مخصوص دولت‌ها و کشورهای اسلامی هم نیست؛ مسأله فلسطین یک مسأله انسانی است؛ وجدان‌های انسانی وادار به واکنش می شوند در مقابل آنچه بر سر ملت فلسطین آمد، صرفاً مسأله  اسلامی نیست؛ البته برای مسلمان‌ها این کار اهمیت بیشتری دارد، اولویت بیشتری دارد و غیر از جنبه‌ انسانی، جنبه‌های شرعی و دینی هم دارد، ولی مسأله ‌، مسأله انسانی است. (رهبر معظم انقلاب «مدظله‌العالی»)

در زمانی که تمام دشمنان اسلام تلاش داشتند نام فلسطین را در تاریخ به فراموشی بسپارند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس مسیر معادلات دنیای استکبار را به هم ریخت و این ابتکار جاویدان ظلم وارد شده بر مردم فلسطین را هر سال به جهانیان یادآوری می کند.

این تدبیر جهانی امام خمینی(ره) در ماه مبارک رمضان، تبدیل به نمادی برای مبارزه با ظلم توسط تمام آزادی‌خواهان جهان و موجب وحدت بیشتر مسلمانان جهان با آرمان مشترک آزادی قدس شریف شده است.

بیش از هفت دهه است که صهیونیست‌ها با حمایت دولت‌های استعمارگر غربی و سکوت سازمان‌های به اصطلاح حقوق بشری ضمن اشغال سرزمین فلسطین و تشکیل دولت جعلی، مردم کشور فلسطین را با کشتار و جنایت از سرزمین آبا و اجدادی خود بیرون رانده‌اند.

در طول این سال‌ها آنان که دنبال آزادی از یوق استعمار هستند در جهان علی‌رغم فشارهای موجود به تبیین جنایت‌های وارده بر مردم فلسطین و اقدامات غیرقانونی و غیر انسانی رژیم صهیونیستی پرداخته‌اند، اما فشارهای نظامی و سیاسی همواره مانع این اقدامات در جهان بوده‌اند و حتی برخی دولت‌های نیز در برابر این رژیم جعلی سکوت و همراهی کرده‌اند.

گروه‌های مقاومت مردمی فلسطین در طول این سال‌ها دست از مبارزه با رژیم صهیونیستی برنداشته‌اند و رژیم اشغالگری که روزگاری آرزوی نیل تا فرات را در سر داشت، امروز هیمنه نظامی خود را با شکست‌های پیوسته سال‌های اخیر از دست داده و از حقه‌های سیاسی برای ادامه حیات خود استفاده می‌کند که توطئه‌هایی نظیر معامله قرن نیز با همین هدف دنبال می‌شوند و به مدد الهی این خدعه رژیم غاصب نیز با شکست مواجه خواهد شد.

رژیم جعلی صهیونیستی و حامی اصلی آن یعنی دولت آمریکا که جبهه مقاومت را عامل اصلی ناکامی‌های خود می دیدند با روش همیشگی خود، ناجوانمردانه نماد مقاومت در منطقه یعنی سردار پرافتخار سپهبد حاج قاسم سلیمانی را ترور کردند و به برکت خون این شهید بزرگوار و دیگر شهیدان جبهه مقاومت نابودی این غده سرطانی، تسریع خواهد شد.

امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های ایجاد شده امکان برگزاری راهپیمایی سراسری در برخی نقاط وجود ندارد ما اساتید بسیجی دانشکده دخترانه سما اصفهان (خوراسگان) به فرمایشات رهبری لبیک گفته و انزاجار خود را از صهیونیسم اعلام می نماییم و منتظر فرمایشات مقام معظم رهبری در روز قدس هستیم و از هر گونه حمایت از ملت مظلوم فلسطین دریغ نمی کنیم وانشالله دعا میکنیم که هرچه زودتر در رکاب امام زمان (عج) در عصر ظهور بتوانیم سربازی مولایمان را بکنیم.

دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن درود به روح پر فتوح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و شهدای جبهه مقاومت به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجدید پیمان با رهبر حکیم و توانمند جمهوری اسلامی ایران حضرت آیت الله خامنه‌ای (مد ظلله العالی)، تأکید می‌کند مبارزه با رژیم اشغالگر تا آزادی قدس شریف، آرمان انقلاب اسلامی مردم ایران است و تنها راه‌ حل مسئله فلسطین بازگشت تبعید شدگان فلسطینی و برگزاری همه‌پرسی به‌منظور تعیین نوع حکومت با مشارکت همه مسلمانان، مسیحیان و یهودیان فلسطینی است.

از خدای متعال پیروزی عاجل مردم مظلوم فلسطین را تقاضا می‌کنیم و بر این باور هستیم که به طور قطع پیروز نهایی این مبارزه چندین ساله ملت شریف و بلند قامت فلسطین خواهد بود.

اساتید بسیجی دانشکده دخترانه سما اصفهان (خوراسگان)

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام