امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۴

پیام تبریک رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان به مناسبت روز بسیج اساتید

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی خوشنویس زاده رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان و رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، روز بسیج اساتید را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان به مناسبت روز بسیج اساتید
شنبه | ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۵ |
کد خبر : ۱۴۰۳ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، حجت الاسلام والمسلمین مرتضی خوشنویس زاده رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان و رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در پیامی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران، روز بسیج اساتید را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

مرحوم شهید چمران حقاً یک نمونه و مظهری بود از آن چیزی که انسان دوست می‌دارد تربیت جوانان ما و دانشگاهیان ما به آن سمت حرکت بکند. در دانشگاه پرورش انسانِ در تراز شهید چمران لازم است.

"مقام معظم رهبری"

شهید دکتر مصطفی چمران دانشمندی مومن و انقلابی، مخلصانه و متعهدانه در خدمت اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفت، این شهید اسوه و نمونه انسان متعهد دانشگاهی برای پیشبرد اهداف نظام مقدس اسلامی است و دانشمندان و استادان بسیجی به تاسی از آن استاد شهید همواره در راستای اعتلای انقلاب اسلامی تلاش نموده‌اند.

اینجانب سی و یکم خردادماه سالروز شهادت شخصیت عظیم مجاهد و مبارز عارف و متعبد، فرمانده شجاع و خستگی ناپذیر استاد شهید دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید را به استادان بسیجی تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند منان توفیقات روزافزون این قشر فرهیخته و متعهد را مسئلت دارم.

حجت الاسلام مرتضی خوشنویس زاده

 رئیس دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان و

 رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام