امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۶
بیانیه شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان در جواب نامه خوئینی ها؛

محکومیت نامه سرگشاده چهره ای رنگ باخته

شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان، نامه سرگشاده اخیر، خطاب به ولی امر مسلمین جهان از طرف چهره ای رنگ باخته از یک جریان سیاسی را محکوم کرد.
محکومیت نامه سرگشاده چهره ای رنگ باخته
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۲۳ |
کد خبر : ۱۴۳۲ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان در جواب نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) با صدور بیانیه ای این اقدام را محکوم کرد .

متن بیانیه بدین شرح است:

به نام خدا

بیش از چهار دهه از انقلاب پر شکوه اسلامی ایران می گذرد که در این مدت فراز و نشیب های بسیاری به خود دیده است، لکن در مسیر ولایت هر روز گام های بلندی برداشته شده است. در این دوران، مسوولین اجرایی با خط فکرهای سیاسی مختلف به عرصه آمدند و با کسب آرای مردم در امور اجرایی کشور و تبیین خط و مشی اقتصاد کشور گام برداشتند که متاسفانه معدود افرادی با سیاست بازی های خود باعث آشفتگی نظام اقتصادی کشور شده اند و برای توجیه عملکرد خود و همفکرانشان، به اتهام زنی و فرافکنی رو آورده اند، تا با هدف قراردادن اصل نظام اسلامی در ایران و ولی امر نظام، بر فتنه ها و زخم های به جا گذاشته خود پوششی موقتی گذارند.

شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان، ضمن محکوم کردن نامه سرگشاده اخیر، خطاب به ولی امر مسلمین جهان از طرف چهره ای رنگ باخته از یک جریان سیاسی، اکیدا توصیه می نماید در شرایط حساس و آشفته اقتصادی کنونی با نصب العین قراردادن تجربه های هم قطارانشان در تاریخ این انقلاب، از هر گونه حرکت تنش زا و فتنه انگیز دست کشیده و با ملت ایران و امت ستم دیده و مستضعف جهان، که چشم امیدشان انقلاب اسلامی ایران است، هم صدا شوند تا انشاء الله شاهد به ثمر رسیدن هر چه سریع تر اهداف انقلاب باشیم.

شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام