امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳
بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در جواب نامه خوئینی ها؛

این بار نیز توطئه دشمن را خنثی می سازیم

بر ما واجب است تا اکنون با توکل بر خداوند متعال و افزایش بصیرت و دشمن شناسی به پشتیبانی از رهبر انقلاب برخاسته و با صدای بلند اعلام کنیم ما هنوز به نظام جمهوری اسلامی وفا داریم و این بار نیز توطئه دشمن را خنثی می سازیم.
  این بار نیز توطئه دشمن را خنثی می سازیم
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۲:۵۳ |
کد خبر : ۱۴۳۳ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در جواب نامه موسوی خوئینی ها به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) بیانیه ای  صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمان الرحیم

 

 

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَطِيعُوا اللَّهَ وَأَطِيعُوا الرَّسُولَ وَأُولِي الْأَمْرِ مِنْكُمْ ( آیه 59 سوره نساء)

 

در روزهایی که کشور ایران از همه سو تحت فشار قرار گرفته و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، این فشار را دوچندان کرده و بیگانگان نظاره گر تلاش ما برای رهایی از بحران اقتصادی و تحریم های ناشی از فکر پلید و نابخردانه آمریکای استعمارگر هستند و با تمام قوا سعی دارند تا سعی و تلاش ما را متزلزل کنند اکنون موسوی خوئینی ها، فردی از بین ما، به پا خواسته و آب به آسیاب دشمن می ریزد. حال اینکه  چهره او برای تمامی ما شناخته شده است.

 

او که در سال 1376 در مسجد اعظم قم در حمایت از چهره اصلاح طلبان، آقای خاتمی، ولایت فقیه را به چالش کشید و به مخالفت با ولایت مطلقه در جمهوری اسلامی  برخاست و اکنون در نامه خود به رهبری در پیروی از جریانات گذشته اصلاح طلبی اش، عامل اصلی مشکلات کنونی را مدیریت رهبر انقلاب خطاب کرده و راه رهایی از آن را بازنگری روش مدیریتی کلان می داند باز تکرار حرفهای گذشته خود در مخالفت با ولی فقیه است.

آقای موسوی خوئینی ها! آن زمان که در دفاع مقدس تمام دنیا در جبهه باطل قرار گرفته بود ما سربلند بیرون آمدیم و پیروز میدان شدیم. با تمام وجود در برابر تهاجم فرهنگی و استعمارگری غرب ایستادیم و از ایران عزیز دفاع کردیم. در نبرد هسته ای سربلند بیرون آمدیم. در سرتاسر دنیا به حمایت از ستمدیگان و مظلومان رفتیم و درس آزادگی و مقاومت را به آنها ارزانی داشتیم و اکنون در برابر تحریم اقتصادی که عامل اصلی مشکلات است، ایستاده ایم و از انقلاب اسلامی و رهبر انقلاب دفاع می کنیم.

بر ما واجب است تا اکنون با توکل بر خداوند متعال و افزایش بصیرت و دشمن شناسی به پشتیبانی از رهبر انقلاب برخاسته و با صدای بلند اعلام کنیم ما هنوز به نظام جمهوری اسلامی وفا داریم و  این بار نیز توطئه دشمن را خنثی می سازیم.

 

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام