امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۴
بیانیه بسیج استادان دانشگاه اصفهان در محکومیت نامه‌پراکنی خوئینی‌ها؛

مقام معظم رهبری؛ قهرمان اصلی در خنثی سازی توطئه های نرم و سخت دشمن بوده است

دشمنان زخم خورده در طول بیش از چهار دهه حرکت مستمر و رو به رشد انقلاب اسلامی همه گونه حربه‌ها را در مصاف با ملت مسلمان ایران آزموده و هر بار سرشکسته و مفتضح از این میدان بیرون رانده شده‌اند.
مقام معظم رهبری؛ قهرمان اصلی در خنثی سازی توطئه های نرم و سخت دشمن بوده است
شنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۷ |
کد خبر : ۱۴۶۲ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج استادان دانشگاه اصفهان در محکومیت نامه‌پراکنی محمد خوئینی‌ها بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

اَعُوذُ بِاللهِ مِنَ الشَّیطانِ الرَّجیم

در یورش مستمر به ارکان نظامِ مقدس جمهوری اسلامی ایران، شیطان های کوچک و بزرگ گرچه هر کدام سهم و نقش ویژه ای بر عهده دارند اما در پس همة این تلاش‌ها یک انگیزة شیطانی مشاهده می‌شود و آن انتقام‌گیری از رهبر و ملتی است که انقلاب دوران‌سازِ اسلامی را به سان ودیعه‌ای الهی از امام (ره) و شهدا به امانت گرفته‌ و از طوفانهای سهمگین عبور داده‌ تا همچنان‌که وعده داده شده آن را به صاحب اصلی‌اش حضرت ولی الله الاعظم (عج) بسپارند.

رمز پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی در این مسیر دشوار اما پر افتخار و تمدن ساز – همچنانکه امام خمینی کبیر (ره) در وصیت‌نامه الهی سیاسی خود تصریح کرده است - "ایمان به خدا" و " وحدت کلمه" بوده است که پیروی از ولّی فقیه جامع الشرایط را به همراه داشته است؛ ولّی فقیهی که بسان چشمانی نافذ با اتکال به وعده‌های لایتخلف الهی و با اتکاء به آحادِ مردم انقلابی، روندِ تمدن ساز انقلاب اسلامی را با حکمت، درایت و شجاعت رهبری می‌کند. حال اگر دشمنان و کج‌اندیشان در فهم رابطه‌ میان دیانت و سیاست (رهبری حکمت مدارانه‌ا) درمانده‌اند و آن را با تعبیر «مبادی غیر متعارف»ِ حکمرانی به پندار خود تخطئه می‌کنند از آن روست که هیچگاه نخواسته‌اند نظر و عمل سیاسی خود را به الزامات تقوا پای بند سازند.

    دشمنان زخم خورده در طول بیش از چهار دهه حرکت مستمر و رو به رشد انقلاب اسلامی همه گونه حربه‌ها را در مصاف با ملت مسلمان ایران آزموده و هر بار سرشکسته و مفتضح از این میدان بیرون رانده شده‌اند. اینک آنان جدیدترین حربه خود را به میدان آورده‌اند و آن نامه‌پراکنی به قصد تعرّض به حریم رهبریِ عزیز با این پندار واهی که نقطة قوّت نظام جمهوری اسلامی ایران را در افکار عمومی به نقطة ضعف آن مبدّل سازند. ناکارآمد نشان دادن نظام سیاسی ولایت فقیه، القا نمودن روحیة ضعف و تسلیم در ملت، ایجاد فشار بر متولیان نظام بر‌ای معامله بر سر عناصر اصلی اقتدار نظام و جاده صاف کردن برای ورود دشمن در عرصه های گوناگون از جمله شاخص های این جنگ نرم است. اما به اعتراف قاطبة آگاهان سیاسی جهان، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) با رهبری های حکیمانة خود، قهرمان اصلی در خنثی سازی توطئه های نرم و سخت دشمن بوده است.از این رو، ملت ایران هیچگاه خورشید فروزانِ خامنه‌ای را وا نمی‌نهد تا به برهوت اعوجاج گرفتار گردد، زیرا پیامبر(ص) فرمود: با هر عالِمی که شما را دعوت می‌کند مجالست نکنید مگر عالِمی که شما را از پنج چیز به پنج چیز دعوت کند: از شک به یقین، از کبر به تواضع، از ریا به اخلاص، از دشمنی به نصیحت و از رغبت به دنیا به زهد از دنیا. (اختصاص شیخ مفید/ج1/ص325).

بسیج استادان دانشگاه اصفهان

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام