امروز : یکشنبه ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۱

تبریک بسیج اساتید کاشان در خصوص انتصاب «میثم عرب زاده» بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان

بسیج اساتید کاشان انتصاب «میثم عرب زاده» بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را تبریک گفت و از زحمات و عملکرد ارزشمند دکتر حسین زینلی رئیس سابق این واحد دانشگاهی تشکر و قدردانی کرد. متن پیام بدین شرح است:
تبریک بسیج اساتید کاشان در خصوص انتصاب «میثم عرب زاده» بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان
چهارشنب | ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۷ |
کد خبر : ۱۴۷۰ |
اخبار کانون ها

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان،  بسیج اساتید کاشان انتصاب «میثم عرب زاده» بعنوان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را تبریک گفت و از زحمات و عملکرد ارزشمند دکتر حسین زینلی رئیس سابق این  واحد دانشگاهی تشکر و قدردانی کرد. متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

برادر بزرگوار جناب آقای دکتر میثم عرب زاده

با مسرت و افتخار، انتصاب شایسته حضرتعالی به سمت سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان را تبریک عرض می نمایم و برخود لازم می‌دانم از زحمات ارزشمند و ماندگار  جناب آقای دکتر حسین زینلی رئیس سابق این واحد دانشگاهی که انصافا در مدت مدیریت  سه ساله؛  پایه گذار اقدامات ارزشی و فعالیت‌های درخشان در عرصه های فرهنگی و آموزشی و... شدند از جمله ارتقای عملکرد بسیج در سه رده اساتید، کارکنان و دانشجویی که آخرین نمونه آن برگزاری نشست تاریخی رؤسا، استادان و مسؤلان بسیج اساتید دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کاشان و آران و بیدگل در مراسم گرامیداشت سالروز بسیج اساتید در 31 خردادماه به میزبانی فاخر آن واحد دانشگاهی تحت عنوان همایش عظیم "استاد عشق و ایثار شهید دکتر مصطفی چمران" بود ؛ تقدیر و تشکر نمایم.

ضمن تبریک مجدد به جناب عالی که خود برخاسته از جمع استادان بسیجی متعهد و مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان می باشید و همچنین قدردانی از زحمات بی شائبه جناب آقای دکتر حسین زینلی و آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون برای این دانشمند فرزانه و عزیز در سمت خطیر " سرپرست اداره کل اجرایی سنجش، پذیرش و فارغ‌التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی کشور" دوام توفیقات شما بزرگواران را از درگاه احدیت خواستارم.

انتهای پیام/

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام