امروز : چهارشنب ۰۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۱
بیانیه گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

آمادگی جهادی بسیج اساتید استان اصفهان تا رسیدن به تمدن عظیم اسلامی

بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت هفته دفاع مقدس با صدور بیانیه ای پر توان و با اقتدار و امید با ولی امر خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و شهدای اسلام و انقلاب تجدید بیعت نموده و آمادگی خود را برای حضور جهادی تا رسیدن به تمدن عظیم اسلامی اعلام می نماید.
آمادگی جهادی بسیج اساتید استان اصفهان تا رسیدن به تمدن عظیم اسلامی
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۵:۵۷ |
کد خبر : ۱۵۴۷ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت هفته دفاع مقدس با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، یاد و خاطره سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، اعلام کرد: پر توان و با اقتدار و امید با ولی امر خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و شهدای اسلام و انقلاب تجدید بیعت نموده و آمادگی خود را برای حضور جهادی در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی تا رسیدن به تمدن عظیم اسلامی اعلام می نماید.

هشت‌ سال دفاع مقدّس به یک معنا هر روزش را حساب کنیم- جزو این ایّام‌الله است؛ نباید بگذاریم که این حوادث به دست فراموشی سپرده بشود. ( مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای)

هشت سال دفاع مقدس حماسه ای بی نظیر در تاریخ جنگهای دنیا محسوب می شود. حادثه ای که به فرموده مقام معظم رهبری مجموعه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای است از صفات والا، فرهنگهای پسندیده و برگزیده و ممتاز، عقاید و معارف والائی که ملت ما در طول تاریخ ارث برده یا استعدادش را در خودش حفظ کرده بوده، که با انقلاب اسلامی این استعدادها بروز کرد. یک گنجینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ای از همه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی اینهاست.

دفاع مقدس چهل سالگی خود را در حالی آغاز می کند که علیرغم تمامی تلاشهای شرورانه دشمنان از شروع انقلاب تاکنون؛ جمهوری اسلامی با قدرت و افتخار و با امید به آینده گام دوم خود را آغاز کرده است. علیرغم اتمام جنگ نظامی همچنان در عرصه های مختلف دیگر جنگ افروزی دشمن بر علیه ملت بزرگ ایران ادامه دارد و آنچه که تحیر همگان را برانگیخته است پیشرفتهای عظیم در حوزه های مختلف می باشد که تنها و تنها این توفیقات نتیجه حضور موثر ملت عزیز ایران در عرصه ها و صحنه های مختلف با رهبری فقیهی حکیم و سیاستمداری آشنا به دنیای امروز است.

بسیج اساتید استان اصفهان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، یاد و خاطره سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی که تا پایان عمر با برکت خود صحنه جهاد را رها نکرد و حق چهل سال جهاد را بر ملت ایران و بلکه دنیا دارد گرامی می دارد. همچنین استادان بسیجی در چهلمین سالگرد آغاز جنگ تحمیلی پر توان و با اقتدار و امید با ولی امر خود حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) و شهدای اسلام و انقلاب تجدید بیعت نموده و آمادگی خود را برای حضور جهادی در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی تا رسیدن به تمدن عظیم اسلامی اعلام می نماید.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام