امروز : چهارشنب ۰۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۵
بیانیه شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان بمناسبت هفته دفاع مقدس؛

دانشگاه های هنر در تبیین دوره دفاع مقدس همت مضاعف گمارند

شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس از جامعه دانشگاهی به خصوص خانواده دانشگاه های هنر می خواهد برای تبیین دوره دفاع مقدس همت مضاعف گمارند.
دانشگاه های هنر در تبیین دوره دفاع مقدس همت مضاعف گمارند
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۳ |
کد خبر : ۱۵۴۹ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان با صدور بیانیه ای ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس از جامعه دانشگاهی به خصوص خانواده دانشگاه های هنر می خواهد برای تبیین دوره دفاع مقدس همت مضاعف گمارند.

متن بیانیه به شرح زیر است:

هشت سال دفاع مقدس ما صرفاً یک امتداد زمانی و فقط یک برهه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی زمانی نیست؛ گنجینه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ی عظیمی است که تا مدتهای طولانی ملت ما میتواند از آن استفاده کند، آن را استخراج کند و مصرف کند و سرمایه‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گذاری کند. امام خامنه ای (حفظه الله)
هشت سال دفاع مقدس شکوه جلوه های عاشقانی است که گاه با پایکوبی هنر مردان سرمست، زمان را در نوردیده و به مدارج والا رسیدند. دیندارانی که آرمان خود را در ایثار و از خودگذشتگی جویا شدند و حکمت و تدبیر را از منظر پایداری به رخ جهانیان کشیدند. خوشا به سعادتشان و خوشا به حال کسانی که راهشان را ادامه می دهند.
به زبان حضرت امام (ره) «همه اولیا شهادت را به آغوش می کشند و مرگ سرخ را «احلی من العسل» می دانند؛ و جوانان شما در جبهه ها جرعه ای از آن را نوشیده و به وجد آمده اند». آری این همان نسیم دل آرا و جلوه شور انگیز ایثار در جهاد و شهادت است که امام شهدای دفاع مقدس بدان اشاره نموده اند.
هشت سال دفاع ملت ایران از آیین، خاک و فرهنگ باعث شد تمام قدرت های جهان بدان سر فرو آورند و با تمام مشکلاتی که کمتر سیاست مداری امید به ادامه حیات این انقلاب می داد همچنان این نهضت حسینی، استوار و پایدار به سوی جایگاه ظهور حقیقت پیش رفت.
شورای هماهنگی بسیج دانشگاه هنر اصفهان ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس از جامعه دانشگاهی به خصوص خانواده دانشگاه های هنر می خواهد در خصوص دفاع مقدس همت مضاعف گمارند چرا که طبق فرمایش ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) «ما هر چه برای دفاع مقدس سرمایه گذاری و کارکنیم، زیاد نیست؛ چون ظرفیت هنری و ادبی کشور برای تبیین این دوره خیلی گسترده، وسیع و عمیق است و از این ظرفیت تاکنون استفاده‌ی خوب و درخوری نشده. »
انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام