امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۵
به مناسبت هفته دفاع مقدس؛

بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان یاد یاران عاشق «شهدا» را گرامیداشت

بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان اصفهان با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس، یاد یاران عاشق «شهدا» را گرامیداشت.
بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان یاد یاران عاشق «شهدا» را گرامیداشت
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۹ |
کد خبر : ۱۵۷۸ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان اصفهان با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس، یاد یاران عاشق «شهدا» را گرامیداشت.

 در این بیانیه آمده است:

در آستانه هفته دفاع مقدس  یاد یاران عاشق را مقدس میداریم، یاد یاران جبهه بخیر که دانشگاه انسان و خود سازی بود و کنکورش صداقت، اخلاق و اخلاص و متون آنرا انتشارات سرخ شهادت در سرزمیبن غم با مرکب خون به چاب میرساند.

آنها که در موقعیت های که کسی به فکر موقعیت نبود و قرار گاههایی که  دل را بی قرار می کرد، در دم سنگر پسر و پدر یک دیگر را عاشقانه در آغوش میکشیدند.

آنجا به پل صراط می ماند و به سنگر کمین که فاصله بین دنیا و آخرت بود؛ یاد دلاورمردان آبادان و شلمچه بخیر که به آبادی دل ها پرداختند، خرمشهر که خرم به خون شهیدان شد و .بستان که مزرعه عشق بود و سوسنگرد که با لاله و سوسنش انس گرفت.

یاد همسنگران هورالعظیم بخیر که عظمت اسلام را به نمایش گذاشت، کارون که بارها به رنگ خون در آمد و اروند  که روند جنگ را تغییر داد، یاد فاو بخیر که تکرار احد و عاشورا بود وطلایه که ارزش طلا را شکست.

لباسهایی که هیچ درجه ای نداشت، لباسهایی که ساده و بی اتو بود و تبختر و تکبر در آنها راه نداشت. آنها که مخالف دروغ وتهمت بودند و با نَفس خود مبارزه میکردند و لبخند به شهادت قهقهه آنها  بود.

اما وای بر ما که ماندیم و وابستگی به دنیا، ماندیم  با بی اخلاقی، ما ماندیم عکس شهدا را میبینیم و عکس شهدا عمل میکنیم، ما ماندیم با درد فراق، ما ماندیم با دنیا طلبی، ما ماندیم با اسارت در هوای نفسانی، ما ماندیم با اسارت قدرت، ثروت و ما ماندیم  با نفاق، ما ماندیم و.....

بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان اصفهان ضمن تبریک چهل سالگی دفاع مقدس به ملت همیشه جاوید، نیروهای مسلح وانقلابی،خانواده شهداء وایثارگران؛ باشهدا  و به ویژه شهید سرافراز «حاج قاسم سلیمانی» پیمان می بندیم که در دفاع از ارزش ها وآرمانهای نظام مقدس اسلامی بیش از پیش کوشا باشیم ولحظه ای ازحریم ولایت غفلت نورزیم و با فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی» پرچم نظام جمهوری اسلامی را به دست صاحب اصلی اش حضرت بقیه الله عجل الله تعالی فرجه الشریف بسپاریم.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام