امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۶

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور زرین شهر در محکومیت ترور ناجوانمردانه دکتر محسن فخری زاده

بسیج اساتید دانشگاه پیام نور زرین شهر با صدور بیانیه ای ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای، دکتر محسن فخری زاده، این اقدام تروریستی و غیرانسانی را به شدت محکوم کرد.
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه پیام نور زرین شهر در محکومیت ترور ناجوانمردانه دکتر محسن فخری زاده
شنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۹:۰۴ |
کد خبر : ۱۶۷۵ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه پیام نور زرین شهر با صدور بیانیه ای ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت مظلومانه دانشمند هسته ای، دکتر محسن فخری زاده، به محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، ملت شریف ایران و خانواده معظم و معزز آن شهید گرامی، این اقدام تروریستی و غیرانسانی را به شدت محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

شهادت ناجوانمردانه شهید دکتر محسن فخری زاده که به دست تروریست های وابسته به استکبار جهانی صورت گرفت یکبار دیگر نقشه شوم دشمنان ملت را در جلوگیری از اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی آشکار ساخت و این حقیقت مسلم را نشان داد که مسیر  طی شده نظام جمهوری اسلامی تا چه حد دشمنان کوردل را عصبانی نموده است. این ترور در ادامه حرکت های ناجوانمردانه ای است که در آن عزیزانی همچون شهیدان شهریاری، علیمحمدی، رضایی نژاد، احمدی روشن و در  نهایت سید شهیدان مقاومت، شهید حاج قاسم سلیمانی را آسمانی نمود و گواه روشنی از آن است که ملت بزرگ ایران با الگو گرفتن از  مولای خود حضرت امام حسین (ع) بهترین سرمایه های خود را برای حفظ عزت و  رسیدن به بالاترین قله های افتخار تقدیم اسلام عزیز می کند.

کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر شهادت این شهید جهادگر را به رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران  تسلیت عرض می نماید ضمن محکومیت شدید این اقدام ناجوانمردانه، رحمت و علو درجات را برای روح بلند این شهید و صبر و اجر برای خانواده محترم آن عزیز از خداوند متعال خواستار است.

کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور مرکز زرین شهر

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام