امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۱

بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره در پی شهادت مظلومانه "دکتر محسن فخری زاده"

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره با صدور بیانیه ای شهادت مظلومانه "دکتر محسن فخری زاده" تبریک و تسلیت عرض نموده، این گونه حرکت های بزدلانه را شدیدا محکوم کرد.
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره در پی شهادت مظلومانه "دکتر محسن فخری زاده"
شنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۲:۱۱ |
کد خبر : ۱۶۷۷ |
اخبار کانون ها

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره با صدور بیانیه ای شهادت مظلومانه "دکتر محسن فخری زاده" تبریک و تسلیت عرض نموده، این گونه حرکت های بزدلانه  را شدیدا محکوم کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم الله القاصم الجبارین

 

فَلَا تَهِنُوا وَتَدْعُوا إِلَى السَّلْمِ وَأَنْتُمُ الْأَعْلَوْنَ وَاللَّهُ مَعَکُمْ وَلَنْ یَتِرَکُمْ أَعْمَالَکُمْ

پس هرگز سست نشوید و (دشمنان را) به صلح (ذلّت‌بار) دعوت نکنید در حالی که شما برترید، و خداوند با شماست و چیزی از (ثواب) اعمالتان را کم نمی‌کند!

عصر اولین جمعه آذر ماه و همزمان با سالروز ترور شهید مجید شهریاری، استاد محسن فخری زاده به شهادت رسید.

با شهادت دانشمند شهید دکتر محسن فخری زاده عزیز، بار دیگر جهانیان یک حرکت تروریستی و ناجوانمردانه، کوردلانه و نابخردانه دیگر، با محوریت استکبار جهانی و صهیونیست خبیث را به چشم دیدند.

در این حادثه تروریستی، یکی از خادمان علمی و فناوری و دانشمندان خبره نظام مقدس جمهوری اسلامی، توسط ایادی استکبار جهانی، در خون خود غلتید و همچون سایر یاران شهیدش به لقا الله پیوست.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز،زواره، ضمن محکومیت شدید این گونه حرکت های بزدلانه که ناشی از ترس دشمنان ایران اسلامی از حرکت تعالی بخش و تمدن ساز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران صورت پذیرفت، شهادت و آسمانی شدن دانشمند جهادگر و پاسدار اسلام، "دکتر محسن فخری زاده"  را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم عجل الله تعالی فرجه الشریف، نائب برحق ایشان مقام معظم رهبری و خانواده معزز این شهید سرافراز و ملت قهرمان ایران و عموم ازادگان جهان تبریک و تسلیت عرض می نماید.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زواره

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام