امروز : سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۳

بیانیه بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد در محکومیت ترور دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده

، بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن در محکومیت ترور دانشمند هسته ای کشورمان شهید دکتر محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.
بیانیه بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد در محکومیت ترور دانشمند هسته ای شهید دکتر محسن فخری زاده
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۰:۱۲ |
کد خبر : ۱۶۷۸ |
اخبار کانون ها

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتیداستان اصفهان، بسیج اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن در محکومیت ترور دانشمند هسته ای کشورمان شهید دکتر محسن فخری زاده بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

((شهادت هنر مردان بزرگ است))

ترور ناجوانمردانه‌ شهید دکتر فخری زاده چهره نخبه صنعت دفاعی و دانشمند بزرگ هسته ای کشور عزیزمان؛ بیانگر استیصال دشمنان نظام جمهوری اسلامی و در راس آنان آمریکا و صهیونیسم از ا‌قتدار کشور بوده که در اوج درماندگی و بی منطقی با این جنایت چهره پلید خود را آشکار کردند.

  اگر قرار بود ترور دانشمندان و مسوولان کشور خللی در ادامه راه کشور ایجاد کند الان نظام در آستانه چهل و دو سالگی خود در این سطح از اقتدار و امنیت و پیشرفت نبود.

شهادت آمال و آرزوی امثال شهید دکتر محسن فخری زاده می باشد؛ اما امید است با شناسائی و محاکمه و انتقام از قاتلین و مباشرین و مسببین از تکرار این حوادث جلوگیری شود.

  شهادت ابن بزرگمرد صحنه علم و عمل و مجاهد صنعت دفاعی و هسته ی را به پیشگاه امام عصر (عج) و رهبر معظم انقلاب اسلامی خانواده محترم این شهید تبریک و تسلیت عرض نموده؛ انشالله خداوند متعال رحمت واسعه خویش و علو درجات  را برای این شهید و صبر و اجر را به بازماندگان عطا فرماید.

بسیج اساتید، هیات رییسه، بسیج کارکنان و اعضای علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فریدن

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام