امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴
با همکاری کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد فلاورجان؛

مسابقه کتابخوانی با کتاب " فرزندم این چنین باید بود" برگزار می شود

مسابقه کتابخوانی با کتاب " فرزندم این چنین باید بود" توسط نمایندگی امور بانوان با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاههای آزاد اسلامی استان و کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان برگزار می شود.
مسابقه کتابخوانی با کتاب " فرزندم این چنین باید بود" برگزار می شود
شنبه | ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۶ |
کد خبر : ۱۵۸۵ |
اطلاعیه ها

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، مسابقه کتابخوانی با کتاب " فرزندم این چنین باید بود" توسط نمایندگی امور بانوان با همکاری دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاههای آزاد اسلامی استان و کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان برگزار می شود.

این کتاب زیبا شامل شرح نامه31 نهج البلاغه است که امیرالمومنین(ع) به فرزندشان امام حسن مجتبی(ع) نوشته اند و شامل نکاتی در جهت بهبود سبک زندگی و رسیدن به تعادل و هماهنگی در زندگی است که بقلم استاد اصغرطاهرزاده نوشته شده است.

فرصت مطالعه و شرکت در آزمون برای کارکنان و اساتید دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان تا روز چهارشنبه مورخ 23 مهر 1399 اعلام شده است.

علاقمندان می توانند سوالات آزمون را روز چهارشنبه ۳۰ مهر ماه از طریق کانال nahadazadesf@  در ایتا یا سروش دریافت نمایند. نحوه برگزاری مسابقه نیز به صورت آنلاین و شامل ده سوال 4 گزینه ای است.

شرکت کنندگان فایل پی دی اف کتاب را بصورت رایگان از اپلیکیشن کتابراه دانلود نمایند. به شرکت کنندگان گواهی شرکت در مسابقه نیز اعطاء می شود.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام