امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۱
در راستای راهبرد راهیان علم و فناوری

بازدید از شرکت فولاد ذوب آهن اصفهان

به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اصفهان صورت گرفت اساتید بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان(خوراسگان) با حضور در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان از خط تولید و بخش‌های مختلف این کارخانه بازدید کردند.
بازدید از شرکت فولاد ذوب آهن اصفهان
دوشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۱۹ |
کد خبر : ۸۸۲ |
اخبار کانون ها

به نقل از مدیر  کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اصفهان 

در این بازدید که در دوبخش صورت گرفت و همزمان با روز معلم و در ایام گرامیداشت روز کار و کارگر انجام شد استادانی از گروه‌های آموزشی؛ محیط‌زیست، روانشناسی، علوم تربیتی، برق، آب، حقوق و باغبانی حضور داشتند.
در این برنامه که با هدف توسعه ارتباط دانشگاه و صنعت در سال رونق تولید، توسط کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار شد در ابتدا، از خطوط تولیدی شرکت ذوب آهن شامل؛ کوره بلند، خط تولید کک، فولادسازی، آگلومراسیون، ریخته‌گری، نورد۶۵۰ و نورد۳۵۰، در معیت مهندس ارشد تولید، بازدید به عمل آمد.
پس از این بازدید میدانی، اساتید در جلسه‌ای مشترک با بخش تحقیق و توسعه شرکت، به تبادل نظر در خصوص ظرفیت‌های مشترک تحقیقاتی میان دانشگاه و شرکت ذوب‌آهن پرداختند.
در پایان این برنامه به پاس قدردانی از مدیران و کادر اجرایی شرکت سهامی ذوب آهن در روز جهانی کار و کارگر، لوح تقدیرهایی به امضای دکتر محمد باقری، رئیس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان اصفهان به دست اندرکاران برگزاری این بازدید علمی اهدا شد.

بازدید از شرکت فولاد ذوب آهن اصفهان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام