امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۶
مسئول بسیج اساتید استان اصفهان:

ناحیه بندی دانشگاه‌های آزاد استان موجب هم افزایی ظرفیت های دانشگاه های استان

امیدواریم با انجام طرح ناحیه بندی دانشگاه‌های آزاد اسلامی در استان اصفهان بتوان هم افزایی زیادی از ظرفیت‌های آموزشی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی در چهار ناحیه استان ایجاد کرد.
ناحیه بندی دانشگاه‌های آزاد استان موجب هم افزایی ظرفیت های دانشگاه های استان
یکشنبه | ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۹:۳۰ |
کد خبر : ۴۵۵ |
اخبار دانشگاهی

به گزارش صاحب نیوز؛ محمد باقری در نشست صمیمی با مدرسان گروه معماری و شهرسازی واحد دولت آباد با بیان اینکه تلاش استادان علت اصلی افزایش کیفیت آموزشی و بهبود رتبه پژوهشی دانشگاه است، اظهار کرد: با توجه به رویکرد جدید در دانشگاه آزاد اسلامی، امیدواریم شاهد پیشرفت روز افزون و افزایش کیفیت دانشگاه‌های آزاد اسلامی در عرصه آموزشی و فرهنگی باشیم.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان ادامه داد: اجرای مقدمات طرح ناحیه بندی در سطح استان اصفهان و اجرای کامل طرح تعاون استانی برای تکمیل موظفی استادان هیأت علمی طرح موفقی در استان اصفهان است و امیدواریم با یاری خداوند متعال و با انجام طرح ناحیه بندی دانشگاه‌های آزاد اسلامی در استان اصفهان بتوان هم افزایی زیادی از ظرفیت‌های آموزشی و فرهنگی واحدهای دانشگاهی در چهار ناحیه استان ایجاد کرد.

وی خاطرنشان کرد: جا دارد از آحاد مردم غیور ایران اسلامی، جامعه دانشگاهی به ویژه استادان محترم و دانشجویان گرامی که بار دیگر دستور رهبر معظم انقلاب را برای حمایت از دستاوردهای انقلاب اجابت کردند و یوم‌الله تماشایی را به وجود آوردند، قدردانی کنم.

باقری تاکید کرد: عقب‌ماندگی علمی و فناوری کشور ایران در دوران قبل از انقلاب، برای مردم غیور ایران اسلامی با سابقه فرهنگی و تمدنی بسیار آزاردهنده بود.

وی افزود: غلبه بر این عقب‌ماندگی، عبور از مرزهای دانش و دستیابی به پیشرفته‌ترین فناوری‌ها با هدف ایجاد تمدن نوین اسلامی از آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی است.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام