امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۶
نشست بصیرت افزایی کانون بسیج اساتید دانشگاه اصفهان

نبویان:اعتماد به اروپا همان اعتماد به آمریکاست/امروز دولتمردان ما بعد از خروج امریکا دلیلی برای ادامه مذاکره با اروپا ندارند.

حجت الاسلام سید محمود نبویان(دانشیار گروه فلسفهٔ مؤسسهٔ امام خمینی )در جمع اساتید بسیجی دانشگاه اصفهان در نشستی با عنوان "فرجام برجام " گفت :اعتماد به اروپا همان اعتماد به آمریکاست/امروز دولتمردان ما بعد از خروج امریکا دلیلی برای ادامه مذاکره با اروپا ندارند.
نبویان:اعتماد به اروپا همان اعتماد به آمریکاست/امروز دولتمردان ما بعد از خروج امریکا دلیلی برای ادامه مذاکره با اروپا ندارند.
چهارشنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۳ |
کد خبر : ۵۱۷ |
اخبار دانشگاهی

حجت الاسلام سید محمود نبویان(دانشیار گروه فلسفهٔ مؤسسهٔ امام خمینی )در جمع اساتید بسیجی دانشگاه اصفهان گفت :اعتماد به اروپا همان اعتماد به آمریکاست/امروز دولتمردان ما بعد از خروج امریکا دلیلی برای ادامه مذاکره با اروپا ندارند.
ایشان با ذکر مبانی قرآنی پیرامون عدم اعتماد به دشمن گفتند :مسیر گذشته  دولتمردان بر اعتماد کردن به معاهدات آمریکا بود  که با نقض عهد های مکرر آمریکایی ها تکلیف برهمگان مشخص شد.
اما دلتمردان بدانند اعتماد کردن به  اروپایی ها یک نوع انحراف فکری از آموزه های قرآنی است و آزمون بزرگی برای آنهاست ایشان برظرفیت های درونی نظام برای تقویت اقتصاد ملی تاکید کردند.
در ادامه با ذکر مواردی از برجام تداوم این مسیر را حرکت در یک باتلاقی به سمت افزایش مطالبات غرب در حوزه های موشکی،نفوذ منطقه ای ایران و حقوق بشر دانستند و گفتند اعتماد به اروپا همان اعتماد به آمریکاست .ایشان در ادامه به روند برجام و عملکرد ایران و کشورهای 1+5 ایراد سخن نمودند.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام