امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۹
اختصاصی / بیانیه سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در آستانه یوم الله ۱۳ آبان؛

آمریکای جهانخوار و اسرائیل جنایتکار پرچمدار شیطان و تفکر شیطانی / تاکید بر ایستادگی و مقاومت

بسیج اساتید استان اصفهان ضمن بزرگداشت 13 آبان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی وضمن اعلام حضور در راهپیمایی این روز بزرگ از همگان جهت حضور در این نماد و رویداد مهم دعوت بعمل می آورد.
آمریکای جهانخوار و اسرائیل جنایتکار پرچمدار شیطان و تفکر شیطانی / تاکید بر ایستادگی و مقاومت
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۸/۱۲ - ۲۲:۰۳ |
کد خبر : ۱۰۰۹ |
اخبار سازمان

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا بِطَانَةً مِّن دُونِكُمْ لَا يَأْلُونَكُمْ خَبَالًا وَدُّوا مَا عَنِتُّمْ قَدْ بَدَتِ الْبَغْضَاءُ مِنْ أَفْوَاهِهِمْ وَمَا تُخْفِي صُدُورُهُمْ أكْبَرُ ۚ قَدْ بَيَّنَّا لَكُمُ الْآيَاتِ ۖ إِن كُنتُمْ تَعْقِلُونَ ﴿ آل عمران١١٨﴾
ای کسانی که ایمان آورده‌اید! محرم اسراری از غیر خود، انتخاب نکنید! آنها از هرگونه شرّ و فسادی در باره شما، کوتاهی نمی‌کنند. آنها دوست دارند شما در رنج و زحمت باشید. (نشانه‌های) دشمنی از دهان (و کلام) شان آشکار شده؛ و آنچه در دلهایشان پنهان می‌دارند، از آن مهمتر است. ما آیات (و راه‌های پیشگیری از شرّ آنها) را برای شما بیان کردیم اگر اندیشه کنید!
از زمان ظهور اسلام تاکنون تفکر نیروهای شیطان به هر شکل ممکن درمقابل تفکر ناب اسلامی قرار گرفته اند که پرچم این مقابله در دوره های مختلف توسط جریانهای مختلف بدوش کشیده شده است. در دنیای امروز آمریکای جهانخوار و اسرائیل جنایتکار پرچمدار شیطان و تفکر شیطانی هستند.
جمهوری اسلامی ایران با رهبری پیامبر گونه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای همواره بعنوان جریان اصلی مقابله با شیطان بزرگ در جهان شناخته شده و به فضل الهی و عنایت حضرت صاحب الامر(عج) توفیقات زیادی را در این راه داشته اند.
اتفاقات اخیر عراق و لبنان از جمله موارد شیطنت دشمنان اسلام بشمار می رود که در بستر مطالبات بحق مردمی سعی در به انحراف کشاندن این مطالبات نموده است.
امروز در جهانی قرار داریم که آمریکا و اذناب خارجی و داخلی آن هر آنچه در توان داشته اند بکار گرفته اند تا جریان الهی مستضعفان جهان را به زانو درآورند و لذا حضور امت اسلام در روز مبارزه با استکبار جهانی ضرورت بیشتری نسبت به سالهای قبل دارد
بسیج اساتید استان اصفهان ضمن بزرگداشت 13 آبان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی وضمن اعلام حضور در راهپیمایی این روز بزرگ از همگان جهت حضور در این نماد و رویداد مهم دعوت بعمل می آورد. و از خداوند متعال طول عمر با عزت برای رهبر معظم انقلاب را آرزو می نماید.
و عجل اللهم فی فرج مولانا صاحب الزمان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام