امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۴
به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان؛

چهارمین یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم فلاورجان برگزار شد

چهارمین یادواره شهدای دانشجو، مدافع حرم و شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان با حضور دانشجویان، خانواده‌های معظم شهدا، اساتید، مسئولان و کارکنان دانشگاه و جمعی از مسئولین شهرستان برگزار شد.
چهارمین یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم فلاورجان برگزار شد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۰ |
کد خبر : ۱۰۱۵ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، چهارمین یادواره شهدای دانشجو، مدافع حرم و شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد فلاورجان به همت بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی فلاورجان و با حضور دانشجویان، خانواده‌های معظم شهدا، اساتید، مسئولان و کارکنان دانشگاه و جمعی از مسئولین شهرستان در سالن آمفی تئاتر شهید بهشتی این دانشگاه برگزار شد.

چهارمین یادواره شهدای دانشجو و مدافع حرم فلاورجان برگزار شد

خیرمقدم گویی ریاست دانشگاه خانم دکتر شوشتری زاده، سخنرانی حجت‌الاسلام موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، روایتگری رزمنده و آزاده جنگ تحمیلی آقای شاه نظری، مداحی ذاکر اهل بیت(ع) از جمله برنامه‌های این مراسم معنوی بود.

برگزاری یادواره‌های شهدا و مراسم‌هایی با نام و یاد شهدا بهترین بستر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و پرداختن به آرمان‌ها و اهداف شهدا است.

شهرستان فلاورجان دارای ۹ شهید دانشجو، دو شهید مدافع حرم است. این شهرستان دو شهید گمنام هم دارد که در ۲۹آذر ماه سال 1392 در این دانشگاه تشییع و خاکسپاری شدند.

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام