امروز : یکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۷
به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان،

سایت بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان با نام شهید ابومهدی المهندس رونمایی شد

امروز از سایت کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان با نام شهید ابومهدی المهندس رونمایی شد.
سایت بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان با نام شهید ابومهدی المهندس رونمایی شد
سه شنبه | ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۸ |
کد خبر : ۱۱۴۹ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، امروز از سایت کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان با نام شهید ابومهدی المهندس رونمایی شد.

پیش از این و به دنبال شهادت سردار دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در جلسه شورای بسيج دانشگاه صنعتی اصفهان مورخ 17/10/98 مصوب گرديد دفتر كانون بسيج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان طی مراسمی به كانون بسيج اساتيد شهيد ابومهدی المهندس تغيير نام پيدا کند.

شهید ابومهدی المهندس یکی از فرماندهان عراقی بود که برای مدتی نماینده پارلمان این کشور نیز بود. ابومهدی المهندس در سال ۱۹۷۳ وارد دانشگاه پلی تکنیک و بخش مهندسی مدنی شده و مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی مدنی در سال ۱۹۷۷ دریافت کرد. او بعد‌ها و با بروز پدیده داعش به یکی از فرماندهان نیرو‌های تازه تاسیس الحشد الشعبی تبدیل و حضور تاثیرگذاری در میدان‌های مبارزه با گروه‌های تروریستی داعش به عنوان دست پرورده آمریکا در منطقه داشت که نهایتا منجر به ریشه کن شدن داعش در منطقه شد.

.سایت بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان با نام شهید ابومهدی المهندس رونمایی شد

بامداد جمعه 13 دیماه سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی  وابومهدی  مهندس از فرماندهان مقاومت در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت  رسیدند.

 انتهای پیام/

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام