امروز : جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۰۷
بسیج اساتید استان اصفهان؛

پویش در خانه میمانیم با مسابقه نقاشی ویژه فرزندان استادان

نوروز 1399متفاوت از سال‌های گذشته خواهد بود، بسیج اساتید استان اصفهان نیز این عید برای اثبات دوست داشتن همدیگر پویش در خانه می مانیم را با مسابقه نقاشی ویژه فرزندان استادان برگزار می کند.
پویش در خانه میمانیم با مسابقه نقاشی ویژه فرزندان استادان
پنج شنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ - ۱۸:۲۵ |
کد خبر : ۱۲۳۷ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، نوروز 1399متفاوت از سال‌های گذشته خواهد بود، بسیج اساتید استان اصفهان نیز این عید برای اثبات دوست داشتن همدیگر پویش در خانه می مانیم را با مسابقه نقاشی ویژه فرزندان استادان برگزار  می کند.

بسیج اساتید استان اصفهان با تاکید بر این که همچنان برای پشتیبانی و کمک به پیشگامان خط مقدم جبهه سلامت و ملت عزیزمان آماده ایم و تا شکست کامل ویروس کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد، اعلام کرد: پویش من در خانه می مانم در قالب مسابقه نقاشی ویژه فرزندان اساتید، کلیه فرزندان تا ۱۵ سال(در سه گروه سنی) برگزار می شود.

استادان دانشگاهها و مراکز آموزش عالی عضو سازمان میتوانند تا ۱۰ فروردین ماه آثار فرزندان خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید به معاون فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ارسال نمایند. بعد از داوریها به ۱۵ نفر با آثار برتر هدایای نفیسی تقدیم خواهد شد همچنین۳ اثر برتر در جشنواره روز بسیج اساتید تقدیر خواهند شد. ضمنا کلیه آثار در کانال و تارنمای سازمان به نمایش گذاشته خواهد شد.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام