امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۱
به همت بسیج اساتید استان اصفهان؛

مسابقه کتابخوانی ویژه استادان با کتاب صباح النور برگزار می شود

کمیته فرهنگی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا(کووید 19)، در راستای اجرای مصوبات، مسابقه کتابخوانی ویژه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی را با کتاب صباح النور( روشهای کاربردی امربه معروف و نهی از منکر نوشته دکتر محمدرضا شرفی) برگزار می کند.
مسابقه کتابخوانی ویژه استادان با کتاب صباح النور برگزار می شود
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۰۸:۳۸ |
کد خبر : ۱۲۵۳ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، کمیته فرهنگی کارگروه تخصصی مبارزه با ویروس کرونا(کووید 19)، در راستای اجرای مصوبات، مسابقه کتابخوانی ویژه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی را با کتاب صباح النور( روشهای کاربردی امربه معروف و نهی از منکر نوشته دکتر محمدرضا شرفی) برگزار می کند.

اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی  برای شرکت در این مسابقه تا آخر فروردین ماه 1399 فرصت دارند با ارسال نام و نام خانوادگی به آدرس ایمیل سازمان به نشانی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید برای شرکت در مسابقه ثبت نام کنند.

مسابقه بصورت تستی از محتوای کتاب برگزار می گردد. لازم به ذکر است شرایط و امکاناتی فراهم خواهد شد تا مسابقه بصورت آنلاین در نیمه اول اردیبهشت ماه برگزار میشود که اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

مسابقه کتابخوانی ویژه استادان با کتاب صباح النور برگزار می شود

استادان محترم می توانند فایل کتاب را ازاین لینک دانلود نمایند.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام