امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۲۰

بیانیه بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت یوم الله ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران

بسیج اساتید استان اصفهان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و تبریک یوم الله ۱۲ فروردین ماه تجدید میثاق خود را با آرمانهای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) اعلام کرد.
بیانیه بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت یوم الله 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۲ - ۱۸:۴۲ |
کد خبر : ۱۲۶۰ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید استان اصفهان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و تبریک یوم الله ۱۲ فروردین ماه تجدید میثاق خود را با آرمانهای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) اعلام کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسمه تعالی

خداوند تعالی بر ما منت نهاد و رژیم استکبار را با دست توانای خود که قدرت مستضعفین است در هم پیچید و ملت عظیم ما را ائمه و پیشوای ملتهای مستضعف نمود، و با برقراری جمهوری اسلامی، وراثت حقه را بدانان ارزانی داشت. امام خمینی (ره)

12 فروردین 1399 مصادف با چهل و یکمین سالگرد روز جمهوری اسلامی در حالی برگزار می شود که علیرغم تمام تلاشهای پلید و شیطانی استکبار جهانی در فروپاشی این انقلاب عظیم، نظام جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران تحت رهبری ولایت فقیه، پر افتخار و بالنده روند ورود به گام دوم انقلاب که دوره ای پویاتر از گذشته خواهد بود را طی می نماید تا انشالله با ایجاد تمدن نوین اسلامی زمبنه ظهور ولایت عظمی امام زمان (عج) را فراهم نماید.

بسیج اساتید استان اصفهان ضمن گرامیداشت یاد شهدای انقلاب و تبریک یوم الله ۱۲ فروردین ماه و تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام مینماید همواره هشیار و آماده در مقابل توطئه های آنان خواهد ایستاد و هر نقشه شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد.

همچنین صمیمانه از تلاشهای کلیه پرستاران و پزشکان و کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا  تشکر نموده و از مردم تقاضا دارد همچنان تا شکست کامل این ویروس منحوس قانون فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نمایند.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام