امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۶

بزرگترین و پیشرفته ترین خطوط تولید ماسک N۹۵در دانشگاه صنعتی اصفهان راه اندازی می شود

در یک تعامل بسیار خوب میان دانشگاه صنعتی اصفهان و شرکت فولاد مبارکه و با سرمایه گذاری این صنعت، یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین خطوط تولید ماسک N95 در کشور در دانشگاه صنعتی اصفهان راه اندازی می شود.
بزرگترین و پیشرفته ترین خطوط تولید ماسک N95در دانشگاه صنعتی اصفهان راه اندازی می شود
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۴ - ۱۲:۵۱ |
کد خبر : ۱۲۶۲ |
اخبار سازمان

 به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، در یک تعامل بسیار خوب میان دانشگاه صنعتی اصفهان و شرکت فولاد مبارکه و با سرمایه گذاری این صنعت، یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین خطوط تولید ماسک N95 در کشور در دانشگاه صنعتی اصفهان راه اندازی می شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه صنعتی اصفهان با اشاره به اقدامات دانش بنیان گسترده، مؤثر و سازنده محققان این دانشگاه پس از شیوع ویروس کرونا، اظهار کرد: این اقدامات در راستای مسئولیت اجتماعی این دانشگاه، پشتیبانی از فعالیت های مجموعه بهداشت و درمان کشور و نیز حفظ و ارتقاء سلامت و آرامش روانی جامعه در حال انجام است.

محمدجواد براتی افزود: در مهمترین اقدام و در یک تعامل بسیار خوب میان دانشگاه صنعتی اصفهان و شرکت فولاد مبارکه و با سرمایه گذاری این صنعت، یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین خطوط تولید ماسک N95 در کشور در دانشگاه صنعتی اصفهان در حال راه اندازی است.

وی به ویژگی های منحصربفرد خط تولید ماسک اشاره کرد و گفت: تولید روزانه بالغ بر ۲۰ هزار ماسک استاندارد پنج لایه و شش لایه    N95 با بالاترین کیفیت، تولید محصول در محیط کاملاً تمیز و ایزوله و بهره گیری از سیستم مکانیزه و سطح اتوماسیون بالا، از جمله خصوصیات بارز این خط تولید است.

براتی، تصریح کرد: کل فرآیند طراحی و ایجاد این خط تولید پیشرفته توسط محققان دانشگاه صنعتی اصفهان و با محوریت بنیاد حامیان این دانشگاه به انجام رسیده و پیش بینی می شود که حداکثر تا پایان فروردین ماه به بهره برداری کامل برسد.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام