امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۴
بیانیه بسیج اساتید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان؛

از پیشنهاد کمک تا تحرکات نظامی در اوج کرونا/ فهرستی ازحقه‌‌های انتخاباتی آمریکا در حال اجرا است

طرح موضوعاتی مثل پیشنهاد کمک به مبتلایان به کرونا از طرف امریکا ویا اعزام پزشکان به ظاهر بدون مرز، چیزی جز یک حقّه احمقانه نیست که قصد دارند با استفاده از آن، ایران را به مذاکره برگردانند و از آن به نفع موقعیت سیاسی و انتخابات آمریکا استفاده کنند.
از پیشنهاد کمک تا تحرکات نظامی در اوج کرونا/ فهرستی ازحقه‌‌های انتخاباتی آمریکا در حال اجرا است
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۳ |
کد خبر : ۱۲۷۰ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با صدور بیانیه‌ای در خصوص تحرکات اخیر نظامی امریکا در شرایط همه‌گیری ویروس کرونا نکاتی را مطرح کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: در حالی که ویروس کرونا در جهان جولان می‌دهد و تمام کشور‌ها را درگیر خود کرده، تحرک‌های نظامی مشکوک اخیر آمریکا سؤالات بسیاری را به ذهن متبادر می‌کند.

با توجه به شکل جدید رزمایش چهارم فروردین ۱۳۹۹ تفنگداران دریایی آمریکا و نیرو‌های نظامی امارات متحده که در آن مدل تصرف یک کلان‌شهر در منطقه خاورمیانه همانندسازی شده (پایگاه الحمرا امارات) و آن را تمرین و مرور نمودند، لذا باید به توطئه‌های نوین این خبیثان بیشتر دقت نمود.

در بخش دیگر این بیانیه آمده است: دشمنان ما این را بدانند مثل دوران دفاع مقدس که بیشترین هجمه بر مردم ایران وارد آمده بود ولی جریان فکور انقلاب از رصد دیگر امور مثل ماجرای مک فارلین و ... غافل نماند، لذا علی‌رغم درگیر بودن مسؤولان و دلسوزان نظام جمهوری اسلامی ایران به کنترل و مهار ویروس کرونا، ما را از توجه به دیگر سیاست‌های خبیثانه نظام استکباری باز نمی‌دارد.

در ادامه این بیانیه با اشاره به مسأله اعزام پزشکان به ظاهر بدون مرز تأکید شده است: دشمنان ما بدانند که طرح موضوعات عوام فریبانه مثل پیشنهاد کمک به مبتلایان به کرونا از طرف امریکا و یا نقشه نخ‌نما شده‌ای مثل اعزام پزشکان به ظاهر بدون مرز چیزی جز یک حقّه احمقانه نیست که قصد دارند با استفاده از آن، ایران را به مذاکره برگردانند و از آن به نفع موقعیت سیاسی و انتخابات آمریکا استفاده کنند. این که تاکنون دستگاه دیپلماسی ایران واکنش جدی به این تحرکات نداشته است جای بسی تعجب است.

اساتید بسیجی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تأکید کرده‌اند: ما فرزندان انقلاب اعلام می‌داریم که حوادث عظیم‌تر از کرونا تاکنون به مدد امام زمان(عج) و دست غیبی الهی و جان‌فشانی ملت ایران تاکنون نتوانسته ما را از اهداف امام(ره) و رهبری دور کند و به شیطان بزرگ و اذناب آن هشدار می‌دهیم هر شرارت یا تحرک و تجاوز در منطقه از طرف جبهه مقاومت بی‌پاسخ‌ نخواهد بود.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: دولت‌های متحد آمریکا که پایگاه‌های خود را در اختیار ارتش تروریستی این کشور قرار داده‌اند اخطار می‌کنیم هر سرزمینی در این منطقه مبدأ اقدامات خصمانه و تجاوزگرانه قرار گیرد این متحدان نیز از عواقب این نیرنگ بازی و زبونی به دور نخواهند ماند.

انتهای پیام/

منبع: فارس

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام