امروز : یکشنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۷
بیانیه بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

کلید واژه مقاومت در این حادثه عظیم «فتح خرمشهر» بسیار معنا یافته است

بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه ای صادر کرد.
کلید واژه مقاومت در این حادثه عظیم «فتح خرمشهر» بسیار معنا یافته است
جمعه | ۱۳۹۹/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۵ |
کد خبر : ۱۳۶۵ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بیانیه ای صادر کرد.

 

کلید واژه مقاومت در این حادثه عظیم «فتح خرمشهر» بسیار معنا یافته است

متن بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

واقعه خرمشهر از دور فقط یك حادثه ی تاریخی است كه برای ملت ایران هیجان آور و افتخار آمیز است، ولی از نزدیك، این قضیه شبیه یك معجزه بزرگ بود. (مقام معظم رهبری )

یکی از مهمترین، سرنوشت سازترین و ماندگار ترین وقایع جنگ تحمیلی آزادی خرمشهر عزیز بوده است که همواره بعنوان یکی از درسهای بزرگ دوران انقلاب اسلامی برای ملت شریف ایران بوده و هست که کلید واژه مقاومت در این حادثه عظیم بسیار معنا یافته است و این حادثه بزرگ به ما آموخت که تنها راه پیروزی و غلبه بر مشکلات تنها و تنها مقاومت است.

اشغال نوزده ماهه بخش مهمی از کشور غم بزرگی بود که آزاد سازی آن از فداكاري رزمندگان و جانبازان و آزادگان و ملت بزرگ ايران از مكتب عاشوراي حسيني نشأت گرفته است و به تحقیق می توان گفت نقطه عطف جنگ تحمیلی بشمار می آید چرا که پس از این فتح الفتوح هم دشمن به توان عملیاتی رزمندگان اسلام واقف شد و هم روح امید در داخل کشور دمیده شد.

این پیروزی بزرگ بنابر فرموده فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای با تقوی امکان پذیر شد و تاريخ و آينده گزارش كار و تلاش هاي رزمندگان را هميشه درخود حفظ خواهد كرد .در این راستا وظیفه همه آحاد ملت استفاده از حماسه هاي بجا مانده از جنگ براي جاري كردن روحيه تقوی و جهاد در امتداد تاريخ است و همگان وظیفه دارند هنرمندانه شکوه هشت سال دفاع مقدس را جاودانه سازند.

بسیج اساتید استان اصفهان با درود به مقام شهدای 8 سال دفاع مقدس و بویژه شهدای عملیات بیت المقدس خود را ملزم به اطاعت از فرامین ولی امر مسلمین دانسته و از اساتید محترم بسیجی دعوت می نماید در حرکتهای علمی پیش رو در گام دوم انقلاب اسلامی جهادی وارد شوند تا انشالله شاهد فتح پی در پی خرمشهرهای پیش رو باشیم.

 

والسلام علی من اتبع الهدی

بسیج اساتید استان اصفهان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام