امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱
مسئول بسیج اساتید استان اصفهان گفت:

بسیج الگوی ملتهای مظلوم و آزادیخواه و استکبار ستیز جهان شده است

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان گفت:بسیج الگوی ملتهای مظلوم و آزادیخواه و استکبار ستیز جهان شده است.
بسیج الگوی ملتهای مظلوم و آزادیخواه و استکبار ستیز جهان شده است
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۵۱ |
کد خبر : ۱۴۰۹ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان آیین گرامیداشت 31 خردادماه سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید به همت کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد بصورت برخط برگزار شد.

 محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان، در این آیین که با حضور دکتر علی کاظمی مسئول اسبق بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد ضمن گرامیداشت سالروز شهید دکتر مصطفی چمران، هفته بسیج اساتید را تبریک گفت و چند سند و نکته مهم که مورد نگاه ویژه مجموعه بسیج اساتید است را مورد بحث و بررسی قرار داد.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان به بیانات رهبر  معظم انقلاب در روز بسیج و مناسبتهای مختلف اشاره کرد و گفت: جدا از مطالب بیانیه گام دوم که بعنوان سند و طریق مجموعه بسیج اساتید برنامه ریزی شده است رهبر فرزانه انقلاب به نکات ویژه و حساسی در چند سخنرانی خود اشاره می کنند.

وی اظهار کرد: رهبرمعظم انقلاب برای بیش از دو دهه است که به مناسبتهایی همواره موضوع نقش آفرینی خواص با بصیرت در جامعه را بعنوان عامل موثر در حفظ و پیشبرد انقلاب اسلامی مطرح فرموده و از خواص انتظار ویژه ای دارند.

باقری گفت: یک رکن رکین از این خواص جامعه اساتید بسیجی یا همان جنبش استادی است که نسبت به اهداف و آرمانهای حضرت امام (ره) و ارزشهای  انقلاب حساس بوده و همیشه متعهدانه در رخدادهای گوناگون حضور دارد.

وی ابراز داشت: استکبار جهانی در بیش از 40 سال از انقلاب اسلامی همواره در حال توطئه بوده که در تمام بزنگاهها در این چهل سال همیشه اساتید جنبش استادی و نخبگان بسیجی در صحنه بوده اند، تلاشها ویژه بوده وجای نگاه ویژه بجای تقدیر هم دارد.

بسیج الگوی ملتهای مظلوم و آزادیخواه و استکبار ستیز جهان شده است

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان با تاکید بر این که به یومن هدایتهای عالمانه رهبر فرزانه انقلاب شاهد نقش آفرینی جنبش استادی و نخبگان بسیجی در پیشرفت و اقتدار و سرافرازی ایران اسلامی بوده ایم و روز بروز هم بیشتر می شود، گفت: بسیج بعنوان الگویی برای ملتهای مظلوم و آزادیخواه و استکبار ستیز جهان تبدیل شده، الان الگوی مجموعه بسیج که نماد بارز و  نماد مهم مردم سالاری دینی است در تمام کشورها اجرا می شود.

وی افزود: جنبش استادی متعهد همیشه در تلاشند که با رویکرد حل المسائلی و با گفتار علمی خود طی فرآیندهایی که ساختار آن در مجموعه بسیج اساتید برای تقویت بنیه دینی، علمی و سیاسی و غیره در همه حوزها دیده شده مشکلات را حل و فصل کرده و به اهداف عالی ایران مقتدر سال 1404 برسیم.

باقری سپس به گروههای مسئله محور، جمعهایی که تشکیل می شود، اندیشکده ها علمی- راهبردی، گروههای رصد و پایش و شبکه سازی اساتید و کارگروهها و کمیته های تخصصی بعنوان ساختارهایی که در مجموعه بسیج اساتید در جهت  شناسایی و حل مسائل شکل گرفته است و اثرات ویژه ای هم دارد اشاره کرد و افزود: در دانشگاهها هم کانونهای بسیج اساتید با هماهنگی هایی که صورت گرفته  دوشادوش با نهاد نمایندگی رهبری فعالیتهای خود را پیش می برند.

انتهای پیام/

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام