امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۰
مسئول بسیج اساتید استان اصفهان؛

برنامه ریزی برای آماده سازی نقشه راه مبارزه با ویروس کووید ۱۹ در دانشگاههای استان اصفهان

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: در چهارمین نشست کارگروه تخصص مبارزه با کووید 19 برای آماده سازی نقشه راه مبارزه با ویروس کووید ۱۹ در دانشگاههای استان اصفهان در بسیج اساتید برنامه ریزی شد.
برنامه ریزی برای آماده سازی نقشه راه مبارزه با ویروس کووید ۱۹ در دانشگاههای استان اصفهان
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۸ |
کد خبر : ۱۴۱۸ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، چهارمین جلسه کارگروه تخصصی مبارزه کووید ۱۹با حضور مسئولان کمیته ای تخصصی پنج گانه این کارگروه بصورت برخط تشکیل شد، در این نشست برای آماده سازی نقشه راه مبارزه با ویروس کوید ۱۹ در دانشگاههای استان در بسیج اساتید برنامه ریزی شد.

 محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان در ابتدای این نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر، بیانات اخیر مقام معظم رهبری را مورد توجه قرار داد گفت:باید تصمیم گیری برای اقدامات و ورود به حوزه های مختلف انجام گیرد، اقداماتی مستمر در بحث بیماری کووید ۱۹ ضرورت دارد، ضمن این که انتظار از بسیج اساتید هم در این حوزه ویژه است.

مسئول بسیج اساتید استان اصفهان با اشاره به این که اقدامات انجام گرفته در برخی دانشگاهها و شهرستانهای خوب و موفق بوده، اظهار کرد:  لذا باید بصورت استانی فکر و برنامه ریزی کنیم، راهکارها و نظرات باید ارائه و مصوب و اجرایی شود.  

وی با تاکید بر این که وظیفه اجتماعی بسیج اساتید حضور در این عرصه است، خاطرنشان کرد: در حوزه مطالبه گری بایستی اقدامات ویژه ای انجام گیرد وکمیته های تخصصی در این خصوص نقش ویژه ای دارند.  

در ادامه حسین مطیع مسئول کمیته معنوی کارگروه تخصصی مبارزه با کووید۱۹ گفت: از نکات مهم این است که روحیه جهادی که در اسفند و فروردین ماه در مردم و مسئولین بود کم رنگ شده، خود مسئولین هم استراتژی واحدی ندارند، مردم هم یک مقدار خسته شده اند، که برنامه هایی جامع و سیاستهایی واحد باید باشد در بحث اقتصادی هم کمک های مومنانه باید ادامه داشته باشد.

 علی اکبر جعفری مسئول کمیته فرهنگی این کار گروه نیز با اشاره به این که یکی از مشکلات فرهنگی است گفت: بحث مطالبه گری و روشنگری مردم باید مورد توجه قرار گیرد ضمن این که اطلاع رسانی برپایه یافته ها و تحقیقات علمی به مردم داده شود و پایش سلامت هم ضرورت دارد.

لازم به ذکر است پیگیری کمکهای مومنانه، پیگیری اندازه گیری افت اکسیژن خون برای بیماری شناسی کووید ۱۹، آماده سازی نقشه راه برای دانشگاههای استان اصفهان، پرداختن به مبحث ایمنی جمعی از مصوبات این نشست بود.  

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام