امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۵۳
به مناسبت سالروز بسیج اساتید و مقارن با گرامیداشت شهادت دکتر مصطفی چمران؛

نصب درفش با اقتدار سازمان بسیج اساتید برفراز قله۳۳۸۸ متری شهباز

امیر حسین مظفری گفت: به مناسبت سالروز بسیج اساتید و مقارن با گرامیداشت شهادت دکتر مصطفی چمران درفش با اقتدار سازمان بسیج اساتید برفراز قله3388 متری شهباز نصب شد.
نصب درفش با اقتدار سازمان بسیج اساتید برفراز قله3388 متری شهباز
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۱۰:۱۶ |
کد خبر : ۱۴۲۴ |
اخبار سازمان

 به گزارش ر‌وابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، امیر حسین مظفری گفت: به عنوان نمادی از استقامت بسیجیان و  گرامیداشت سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و روز  بسیج اساتید با جمعی از بسیجیان علاقمند قله 3388 متری شهباز را فتح و همزمان درفش با اقتدار سازمان بسیج اساتید استان اصفهان را نیز برفراز این قله نصب کردیم.

این استاد بسیجی اظهار کرد: در یک برنامه استقامتی و یک روزه، در حرکتی اقتدار آمیز، برای دومین بار در سال جاری، درفش با اقتدار سازمان بسیج اساتید بر فراز قله 3388 متری شهباز نصب شد.

مظفری تصریح کرد: برای فتح این قله پس از اقامه نماز صبح در صحن امامزاده عبدالله، در ساعت 5 بامداد از دامنه مشرف به امامزاده عبدالله در یال شرقی در منطقه سورانه  حرکت کرده و طی مسیر از "دره غوله" ، ادامه یافت و قله در ساعت 8 صبح فتح شد.

وی خاطرنشان کرد: این برنامه ورزشی، به عنوان نمادی از استقامت بسیجیان، به مناسبت گرامیداشت سالروز بسیج اساتید ، توسط تیم کوهنوردی منتخب بسیج، به نمایندگی از بسیج اساتید کشور اجرا شده است.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام