امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۸
بیانیه بسیج اساتید استان اصفهان در پاسخ به جریانات منحرف؛

نامه های سرگشاده؛ جیغ بنقش حامیان اصلاحات پس از ناتوانی در اداره کشور

بسیج اساتید استان اصفهان با صدور بیانیه ای انتشار نامه های سرگشاده را جیغ بنقش حامیان اصلاحات پس از ناتوانی در اداره کشور دانسته و حمایت قاطع خود از فرماندهی معظم کل قوا را اعلام داشته و با آرمانهای امام و رهبری بیعت می کند.
نامه های سرگشاده؛ جیغ بنقش حامیان اصلاحات پس از ناتوانی در اداره کشور
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۱۶:۳۱ |
کد خبر : ۱۴۳۱ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، در پاسخ به نامه اقدام جریانات منحرف فکری چون خویینی ها بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرد:

انتشار نامه های سرگشاده،

خطاب به رهبری معظم انقلاب از سوی جریانهایی که خود را در آستانه خروج از قدرت می بینند یرای ملت ولایتمدار ایران چندان غریب نیست.

 اخیرا چهره خاکستری اصلاحات که مدت طولانی است خبری از وی در افکار عمومی نیست اقدام به نگارش متنی کرده است که گرچه اشاره به کاستیهای موجود و مشکلات اقتصادی اشاره ای درست است اما مخاطب و مقصر آن مانند بسیاری از نامه های سرگشاده قبلی صرفا در جهت فرافکنی و آدرس غلط به افکار عمومی تعیین شده است.

به نظر نمی رسد افکار عمومی ایام پر سر و صدای انتخابات96 را فراموش کرده باشد.

وعده های پوشالی. تخریب رقیب، دروغها و تهمت های مکرر و انواع و اقسام ترفندهای ناجوانمردانه‌ی طیف اصلاحات به رقبا و چنگ زدن به هر مستمسکی انجام شد صرفا برای کسب قدرت در کشور و آن هم با شعار رفع مشکلات اقتصادی، سیاسی و فرهنگ آنانی که بنابر ادعای خودشان زبان دنیا را بلد بودند امروز در چنان تنگنایی قرار گرفته اند که هیچ راه گریزی جز دادن آدرس غلط برای فرار از افکار عمومی ندارند و نتیجه آن بیانیه هایی می شود که همه مشکلات کشور را ناشی از ساختار حکومت ولایت فقیه بداند.

 

صدور این نامه ها در بسیاری از مقاطع تاریخ انقلاب نتیجه ای جز سوء استفاده دشمنان نداشته و متاسفانه باعث اغتشاش در کشور شده است. این نوع برخورد با مشکلات و عدم پذیرش مسئولیت انسان را به یاد جریان حکمیت می اندازد، گویی تاریخ درحال تکرار است.

 

جریانی که ناتوان از رفع مشکلات کشور بوده و سالها کشور را معطل تصمیم دشمنان کرده است امروز تنها راه برون رفت خود را دروغ پردازی، مسئولیت گریزی و فرافکنی می داند تا اندک ایام باقیمانده در مسند قدرت را به نحوی مدیریت کنند تا بلکه مورد اقبال بخشی از مردم قرار گیرند آن هم به قیمت تضعیف جایگاه رهبری و نظام ولایت فقیه که ثمره خون صدها هزار شهید گلگون کفن این آب و خاک است.

 

 اساتید بسیجی استان اصفهان ضمن حمایت قاطع از فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و تجدید بیعت با آرمانهای امام و رهبری به کسانی که با مواضع، گفتارها و رفتارهای خود سعی در ایجاد تنش در جامعه داشته و برخلاف وحدت ملی حرکت می نمایند هشدار می دهد که نسبت به مواضع خود تجدید نظر نمایند و همواره همراه ملت و رهبری باشند تا دچار سرنوشت افرادیکه با تحلیل غلط در جبهه دشمن قرار گرفته و از قطار پر سرعت انقلاب پیاده شدند نگردند.

 

سازمان بسیج اساتید استان اصفهان

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام