امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۴

تبریک بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان

بسیج اساتید استان اصفهان با صدور بیانیه ای چهلمین سالروز تاسیس شورای نگهبان را گرامی داشت و بر اقدامات موثر و ادامه دار خود در راستای عملیاتی نمودن سیاست های ابلاغی مقام عظمای ولایت در گام دوم انقلاب تاکید کرد.
تبریک بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس شورای نگهبان
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۲۶ - ۱۷:۳۱ |
کد خبر : ۱۴۴۹ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، بسیج اساتید استان اصفهان به مناسبت فرارسیدن 26 تیرماه چهلمین سالروز تاسیس شورای نگهبان بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

26 تیرماه یادآور سالروز تشکیل نهاد شورای نگهبان است. از نظر اهمیت جایگاه شورای نگهبان به عنوان یکی از اصلی ترین نهاد های نظام مقدس جمهوری اسلامی، همواره با صلابت و اقتدار در حراست از قانون و کیان ملی و صیانت از جامعیت نظام و پاسداری از اسلامیت جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی کرده است.

 

این شورا که از مهم ترین وظایفش نظارت بر تدوین قوانین و تطبیق مصوبات شورای اسلامی با قوانین شرع اسلام، تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی و تایید فرایند انتخابات کشور است و رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی هم در این زمینه فرموده اند، نهاد شورای نگهبان از عالی ترین ثمرات انقلاب اسلامی است و در سایه این نهاد جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی قوام و استحکام می یابد.

اینک در آستانه چهلمین سالروز تأسیس این نهاد مقدس که به تعبیر مقام معظم رهبری به عنوان عماد دین و ملت، راه هرگونه نفوذ را برای نامحرمان و تفکرات التقاطی و ضد اسلامی به جمهوری اسلامی ایران، سد کرده است، بسیج اساتید استان اصفهان ضمن تصریح و تاکید بر اقدامات موثر و ادامه دار خود در راستای عملیاتی نمودن سیاست های ابلاغی مقام عظمای ولایت در گام دوم انقلاب، بار دیگر با آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید میثاق کرده و امیدواریم این نهاد  مقدس در سایه تأییدات حضرت ولی عصر(ارواحنا له الفداه) و رهنمودهای نایب برحقش مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، بیش از پیش بتواند نقش خطیر خویش را در دفاع از اسلام و قانون اساسی ایفا نماید.

 انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام