امروز : چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۴۲
مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد خمینی شهر؛

مکتب باعظمت شیعه جایگاه خود را بیش از پیش پیدا خواهد کرد

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد خمینی شهربا بیان این که گرایش‌ها و شناخت‌ها نسبت به مکتب اهل بیت‌(ع) بیشتر شده، گفت: قطعاً هیمنه شرک و کفر فرو خواهد ریخت و مکتب شیعه جایگاه خود را بیش از پیش پیدا خواهد کرد.
مکتب باعظمت شیعه جایگاه خود را بیش از پیش پیدا خواهد کرد
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۰۴:۳۱ |
کد خبر : ۱۴۸۵ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، مجتبی جعفری در سلسله نشست‌های فرهنگی بصیرتی کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت‌آباد با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم گفت: این روز، روز شادباش و تهنیت است، چراکه به واسطه محبت اهل بیت‌(ع)  قلب ما همواره مملو از شادی است.

وی افزود: در عید غدیر خم مؤمنان باید به یکدیگر لبخند بزنند و تهنیت بگویند تا نشان‌دهنده شادی آنان در این روز باشد.

مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد خمینی شهرادامه داد: بزرگترین دارایی ما در دنیا و آخرت محبت به اهل بیت‌(ع) و امامت و ولایت است. ائمه اطهار‌(ع) به ما قول داده‌اند که شما ولایت ما را داشته باشید تا ما هم در آخرت به شما کمک کنیم.

جعفری متذکر شد: احسان و اطعام ویژگی بارز امیرالمومنین علی(ع) است. ما نیز باید با سرلوحه قرار دادن ایشان این ویژگی بارز را در شرایط کنونی اقتصادی کشور در حد توان انجام دهیم و به یاری نیازمندان و مستمندان بشتابیم.

وی یادآور شد: بعد از پیامبر اسلام‌(ص)، امیرالمومنین علی‌(ع) بزرگترین موحد در عالم است، به همین دلیل در روایات آمده «علی مع الحق و الحق مع العلی». هر کاری که ایشان انجام دهد عین حق است و حقیقت در وجود امام علی(ع) متجلی است.

مسئول کارگروه مطالبه‌گری بسیج اساتید استان اصفهان تبیین کرد: گرایش‌ها و شناخت‌ها نسبت به مکتب اهل بیت‌(ع) بسیار بیشتر شده و قطعاً هیمنه شرک و کفر فرو خواهد ریخت و مکتب باعظمت شیعه جایگاه خود را بیش از پیش پیدا خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری آنا

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام