امروز : چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۳
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی:

زمینه برای نقش‌آفرینی پررنگ‌تر استادان بسیجی فراهم شده است

فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: زمینه برای نقش‌آفرینی پررنگ‌تر استادان بسیجی و انقلابی و گرایش به سوی آرمان‌گرایی واقع‌بینانه در مجموع اقدامات این معاونت فراهم شده است.
زمینه برای نقش‌آفرینی پررنگ‌تر استادان بسیجی فراهم شده است
شنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۶ |
کد خبر : ۱۵۳۳ |
اخبار سازمان

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در جمع استادان بسیجی دانشگاه‌های استان اصفهان، گفت: با گردآوری و تعریف مأموریت‌ها و سرفصل‌های جدید، زمینه برای نقش‌آفرینی پررنگ‌تر استادان بسیجی و انقلابی و گرایش به سوی آرمان‌گرایی واقع‌بینانه در مجموع اقدامات این معاونت فراهم شده است.

جهان بین با بیان این که بر اساس منویات و تأکید مقام معظم رهبری، تمرکز بر سه محور و سه اصل گسترش علمی، حفظ کیان و گسترش فضای انقلابی باید در دانشگاه‌های ما مورد توجه ویژه همه همکاران به‌ویژه اعضای فعال در مجموعه بسیج اساتید قرار گیرد، بیان کرد: دانشگاه در حل مسائل و مشکلات کشور نقش اساسی دارد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان این که گسترش فضای انقلابی جز از طریق استادان اتفاق نمی‌افتد، تصریح کرد: معتقدم اگر سه محور مورد تأکید رهبر معظم انقلاب در فضای مراکز آموزش عالی کشور اجرا نشود، به مثابه انجام‌ندادن ارکان در نماز است و این به معنای کالبد بی‌روح در دانشگاه‌هاست.

جهان‌بین بیان کرد: مباحث علمی و لزوم حضور پررنگ استادان و اعضای هیئت علمی در این مباحث، جزء خواسته‌های رهبر معظم انقلاب از این قشر فرهیخته است.

وی ادامه داد: برای همین باید باور داشته باشیم که در جمهوری اسلامی اگر بتوانیم در حوزه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و غیره، نظریه‌های سازنده، راهبردی، عام‌المنفعه و در راستای اعتلا و گسترش دین مبین ارائه بدهیم، شاهد دوام و تقویت این انقلاب خواهیم بود و این مهم دست یافتنی نیست مگر با میدان‌داری استادان اندیشمند و دلسوز جامعه به‌خصوص مجموعه بسیج اساتید و اعضای هیئت علمی گروه معارف در دانشگاه آزاد اسلامی.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: علمی که در دانشگاه تولید می‌شود باید در خدمت جامعه باشد و دانشگاهی موفق‌تر است که در تولید این علم کوشاتر و آرمان‌گراتر باشد و در مجموعه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، این مقوله مد نظر قرار گرفته شده و با گردآوری و تعریف مأموریت‌ها و سرفصل‌های جدید، زمینه برای نقش‌آفرینی پررنگ‌تر استادان بسیجی و انقلابی و گرایش به سوی آرمان‌گرایی واقع‌بینانه در مجموع اقدامات این معاونت فراهم شده است.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی بیان کرد: استاد بسیجی در برابر استادان، خودش و عموم دانشجویان متعهد و موظف است و با نصب‌العین قراردادن ادای تعهد در این سه بخش، یقیناً در تحقق خواسته‌های انقلاب و گسترش فضای انقلابی در دانشگاه موفق‌تر عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام