امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰
به همت اعضا اندیشکده آب صورت گرفت.

دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان به استان گلستان اعزام شد.

به نقل از مدیریت علمی پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان در غالب یک گروه از اعضا اندیشکده آب از ارتفاعات استان گلستان در محل شکل گیری سیلاب بازدید و با مسئولین استانی جلسه برگزار نموند
دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان به استان گلستان اعزام شد.
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۴ |
کد خبر : ۸۸۷ |
اخبار سازمان

به نقل از مدیریت علمی پژوهشی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان در غالب یک گروه از اعضا اندیشکده آب از ارتفاعات استان گلستان انجام شد.

مسعود نصری گفت  هیات علمی مدیران و کارشناسان دستگاهای اجرایی و اعضا هسته های پژوهشی صبح امروز از ارتفاعات استان گلستان محل شکل گیری سیلاب در سرشاخه های حوزه ابخیز برگزار شد.

وی از بررسی طرحهای کنترل سیلاب درسرشاخه های حوزه پتانسیل تولید رواناب وضعیت خسارت به بستر و حریم از سر شاخه ها تا سیلاب دشت منطقه گرگان و آق قلا و گمیشان سخن گفت و در ادامه از نشست های تخصصی با دستگاه های اجرایی مدیریت خبر داد .

نصری در ادامه سفر از بررسی تجارب بدست آمده با توجه به سوابق تحقیقات تیم ارزیابی و دقت کارشناسی در توجه به طرحهای ایمن سازی مورد توجه قرار می گیرد ضمنا بازدید های تخصصی از مناطق زیر صورت میگیرد:

بازدید از طرح های کنترل سیلاب و رسوب ارتفاعات گلستان؛منطقه چهارباغ

 دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان به استان گلستان اعزام شد.دومین تیم مشاوره و کارشناسی بسیج اساتید استان اصفهان به استان گلستان اعزام شد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام