امروز : چهارشنبه ۰۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۰۲
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت؛

تشکیل ۸ کمیته تخصصی به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان در حوزه مسائل اقتصادی

مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نشست اعضای شورا و مسئولین کانونهای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان تعداد 8 کمیته با محوریت اشتغال، صنعت، معدن، بازرگانی، کشاورزی، بانکی، مالی و حمل و نقل و مسکن ذیل دفتر نمایندگی تشکیل شده است.
تشکیل 8 کمیته تخصصی به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان در حوزه مسائل اقتصادی
شنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۸:۲۳ |
کد خبر : ۱۵۳۵ |
دسته بندی نشده

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در نشست اعضای شورا و مسئولین کانونهای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان، گفت: به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان تعداد 8 کمیته با محوریت اشتغال، صنعت، معدن، بازرگانی، کشاورزی، بانکی، مالی و حمل  و نقل و مسکن ذیل دفتر نمایندگی تشکیل شده است و آماده ایم از نظرات تمامی نخبگان استفاده کنیم.

جلسه اعضای شورا و مسئولین کانونهای سازمان بسیج اساتید استان اصفهان با مهدی طغیانی و امیرحسین بانکی‌پور نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در دفتر نمایندگان استان برگزار شد.

 در ابتدای این نشست محمد باقری مسئول بسیج اساتید استان اصفهان  گزارشی کوتاه از فعالیتهای سازمان بسیج اساتید استان و ظرفیتهای بسیج اساتید در حل مشکلات کشور در تعامل با نمایندگان مجلس ارائه کرد، در ادامه  نیز دیگر اعضای شورا و مسئولین بسیج اساتید دغدغه های خود را بیان نمودند.

استفاده از ظرفیت اندیشکده ها و کانونهای بسیج اساتید در قانونگذاری و حل مسائل کشور، لزوم اصلاح برخی قوانین به خصوص قانون کار و قانون انتخابات، اهمیت ساماندهی فضای مجازی، رسیدگی به وضعیت معیشت اساتید دانشگاه های غیر دولتی از جمله مهمترین مباحث مطرح شده توسط اعضای شورا در نشست با نمایندگان مجلس بود.

در ادامه  مهدی طغیانی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان این که به منظور استفاده از ظرفیت نخبگان تعداد 8 کمیته با محوریت اشتغال، صنعت، معدن، بازرگانی، کشاورزی، بانکی، مالی و حمل  و نقل و مسکن ذیل دفتر نمایندگان مجلس تشکیل شده است و آماده ایم از نظرات تمامی نخبگان استفاده کنیم، گفت: مجموعه بسیج اساتید از ظرفیتهای ویژه ای برخوردار است.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام