امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

فراخوان بسیج اساتید برای شناسایی چالش‌های استانی و ملی
در راستای روحیه حل المسائلی صورت گرفت.

معاون پژوهشی بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: اولین فراخوان عمومی بسیج اساتید برای مشارکت اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی در شناسایی چالش‌های استانی و ملی با ارائه راهکارهای کاربردی داده شده تا اساتید تا پایان شهریور ماه 1398 طرح‌های پیشنهادی را ارسال کنند .
توان پور :گام سوم برجام در حقیقت یک نیم گام بود
پیرو گام سوم برجام

مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان گفت: اگر گام سوم کاهش تعهدات برجامی که برای رفع موانع تحقیق و توسعه برداشته شده از نظر فنی با گام اول و دوم مقایسه شود، یک نیم گام است تا این که یک گام کامل محسوب شود.
شیوه امام موسی صدر رفع محرومیت با احیای اندیشه دینی مردم بود
طغیانی عضو کارگروه اقتصاد مقاومتی بسیج اساتید استان اصفهان و هیأت علمی دانشگاه اصفهان:

امکان استفاده از ظرفیت اخلاقیات اقتصادی در بهبود تعاملات، شعاری بوده است که امام موسی صدر زیاد تکرار می‌کرده است زیرا شیعه می‌میرد اما دستش را جلوی کسی دراز نمی‌کند.
معاون سیاسی سپاه: هرکجا بخواهند ضربه بزنند، پاسخ آن را محکم‌تر خواهیم داد
نشست علمي بيانيه گام دوم با حضور سردار جواني معاونت محترم سياسي سپاه

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این که کشتی ما را توقیف می‌کنند و ما در پاسخ کشتی آن‌ها را ورای مرزهای خودشان متوقف می‌کنیم نشان می‌دهد اگر هر کجای جهان به ما ضربه بزنند جای دیگری آن را پاسخ می دهیم.
برادر عزیز جناب آقای سردار سرتيپ غلامرضا سليماني فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)استان اصفهان
پیام تبریک در پی انتصاب مسئول سازمان بسیج کل کشور

برادر عزیز جناب آقای سردار سرتيپ غلامرضا سليماني فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)استان اصفهان ...
 اینستکس، بدتر از مبادله نفت در برابر غذا
مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان

در اینستکس ایران نفت را به هر طرفی که می‌تواند می‌فروشد و طرف اروپایی یک خط اعتباری برای خریدار نفت ایجاد می‌کند و به جای پول نفت به ایران دارو و غذا می‌دهد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | حج سیاسی است

«از جمله‌ی خطاهای بزرگی که همیشه می‌شنفتیم، حالا هم گاهی از بعضی از زبانهای بی‌مبالات نسبت به حقایق اسلامی صادر میشود این است که «حج را سیاسی نکنید»؛ یعنی چه سیاسی نکنید؟ آنچه ما در حج لازم داریم از امور سیاسی، عین تعالیم اسلام است؛ ایجاد وحدت یک امر سیاسی است، این امر اسلام است، این عبادت است؛ وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا. ما اگر در حج از ملّت فلسطین یا مظلومین دنیای اسلام مثل مظلومین یمن و دیگران دفاع میکنیم و حمایت میکنیم، این البتّه یک کار سیاسی است امّا سیاستی است عین تعالیم اسلامی؛ دفاع از مظلوم خودش یک فریضه است، یک واجب است؛ این [واجب] اتّفاق می‌افتد. ‌ببینید که اینها جزو نکات مهمّی است. بله، اینکه بیایند منع کنند از این حرکات سیاسیِ این جوری، آن هم یک عمل سیاسی است، منتها سیاست غیر دینی، سیاست ضدّدینی؛ اینکه بگویند در حج حق ندارید به آمریکا بگویید بالای چشمت ابرو است، این [هم] یک حرکت سیاسی است، منتها حرکت سیاسی شیطانی است، حرکت سیاسی غیر اسلامی است. امّا اینکه شما آنجا ابراز برائت کنید از هر مشرکی، از هر ضدّاسلامی، این هم حرکت سیاسی است، منتها سیاستی که عین دین است؛ این سیاستِ دینی است. اینها نکاتی است که باید ما در مورد حج بدانیم.» ۱۳۹۸/۰۴/۱۲