امروز : یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۳

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

فراخوان بسیج اساتید برای شناسایی چالش‌های استانی و ملی
در راستای روحیه حل المسائلی صورت گرفت.

معاون پژوهشی بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: اولین فراخوان عمومی بسیج اساتید برای مشارکت اعضای هیأت علمی دانشگاه صنعتی در شناسایی چالش‌های استانی و ملی با ارائه راهکارهای کاربردی داده شده تا اساتید تا پایان شهریور ماه 1398 طرح‌های پیشنهادی را ارسال کنند .
توان پور :گام سوم برجام در حقیقت یک نیم گام بود
پیرو گام سوم برجام

مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان گفت: اگر گام سوم کاهش تعهدات برجامی که برای رفع موانع تحقیق و توسعه برداشته شده از نظر فنی با گام اول و دوم مقایسه شود، یک نیم گام است تا این که یک گام کامل محسوب شود.
شیوه امام موسی صدر رفع محرومیت با احیای اندیشه دینی مردم بود
طغیانی عضو کارگروه اقتصاد مقاومتی بسیج اساتید استان اصفهان و هیأت علمی دانشگاه اصفهان:

امکان استفاده از ظرفیت اخلاقیات اقتصادی در بهبود تعاملات، شعاری بوده است که امام موسی صدر زیاد تکرار می‌کرده است زیرا شیعه می‌میرد اما دستش را جلوی کسی دراز نمی‌کند.
معاون سیاسی سپاه: هرکجا بخواهند ضربه بزنند، پاسخ آن را محکم‌تر خواهیم داد
نشست علمي بيانيه گام دوم با حضور سردار جواني معاونت محترم سياسي سپاه

معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: این که کشتی ما را توقیف می‌کنند و ما در پاسخ کشتی آن‌ها را ورای مرزهای خودشان متوقف می‌کنیم نشان می‌دهد اگر هر کجای جهان به ما ضربه بزنند جای دیگری آن را پاسخ می دهیم.
برادر عزیز جناب آقای سردار سرتيپ غلامرضا سليماني فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)استان اصفهان
پیام تبریک در پی انتصاب مسئول سازمان بسیج کل کشور

برادر عزیز جناب آقای سردار سرتيپ غلامرضا سليماني فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)استان اصفهان ...
 اینستکس، بدتر از مبادله نفت در برابر غذا
مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان

در اینستکس ایران نفت را به هر طرفی که می‌تواند می‌فروشد و طرف اروپایی یک خط اعتباری برای خریدار نفت ایجاد می‌کند و به جای پول نفت به ایران دارو و غذا می‌دهد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | مذاکره ترفند است

الان مشاهده می کنید آمریکایی‌ها باز مسئله‌ی مذاکره را همین طور دارند دنبال میکنند؛ این یک ترفند است، این را باید همه بدانند، همه باید توجّه کنند. یک سیاستی را دولت آمریکا در پیش گرفته است و آن، سیاست فشار حدّاکثری به جمهوری اسلامی است. فشار حدّاکثری هم همین است که مشاهده میکنید: انواع و اقسام تحریمهای گوناگون، مدام تهدید، مدام یاوه‌گویی‌های مختلف در رسانه‌ها و غیره. او میخواهد فشار حدّاکثری را به ثمر برساند هم برای رقبای داخلی خودش، هم برای اروپایی‌ها، هم به عنوان یک سیاستِ قطعیِ رژیمِ ایالاتِ متّحده این را جا بیندازد که مواجهه‌ی با ایران فقط با فشار حدّاکثری [میسّر است]. چه جور میخواهد اثبات کند که فشار حدّاکثری تأثیر دارد؟ به این [صورت] که مسئولین جمهوری اسلامی را بکشاند پای میز مذاکره؛ بگوید ببینید، اینها که میگفتند ما با آمریکا مذاکره نمیکنیم، فشار حدّاکثری، اینها را مجبور کرد که بیایند پای میز مذاکره بنشینند؛ هدف این است؛ با این کار ثابت کنند به همه و تثبیت کنند در سیاست آمریکا که فشار حدّاکثری، تنها راه مواجهه‌ی با جمهوری اسلامی است. ما در مقابل باید توجّه داشته باشیم که اگر دشمنِ ما توانست اثبات کند که فشار حدّاکثری، علاج کار ایران است و روی ایران مؤثّر است، ایران دیگر و هرگز روی آسایش را نخواهد دید. ۱۳۹۸/۰۶/۲۶