امروز : سه شنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۳

* اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

عده‌ای به‌واسطه مسئولیت نقش دشمن را در داخل بازی می‌کنند
مصری نژاد در مصاحبه با آنا

مدیریت بررسی و تحلیل بسیج اساتید استان اصفهان و نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان اصفهان گفت: برخی افراد به‌واسطه مسئولیت‌هایی که دارند، نقش دشمن را در داخل بازی می‌کنند.
ادامه پویش ملی کسر حقوق دانشگاهیان در استان اصفهان
به همت بسیج اساتید استان اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی استان

مسؤول سازمان بسیج اساتید استان اصفهان از ادامه طرح پویش ملی کسر حقوق دانشگاهیان برای کمک سیل‌زدگان خبر داد و گفت: دومین مرحله از کمک‌های غیرنقدی به ارزش 240میلیون ریال به استان خوزستان ارسال خواهد شد.
آمریکایی‌ها نسبت به تبعات سنگین جنگ با ایران آگاهی دارند/ ترس از جنگ اهرمی برای کشاندن ایران پای میز مذاکره
معلمی

مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان گفت: آمریکایی‌ها می‌دانند که تبعات جنگ نظامی با ایران بسیار زیاد خواهد بود و هزینه سنگینی به آن‌ها تحمیل می‌کند؛ یکی از رئیس‌جمهورهای آمریکا گفته بود که اگر می‌دانستیم عاقبت و تبعات این جنگ به نفع ما است، لحظه‌ای درنگ نمی‌کردیم.
لزوم اصلاح قیمت حامل‌های انرژی/ یارانه‌ای برای بنزین پرداخت نمی‌شد
مهدی طغیانی

عضو کارگروه اقتصادی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و استاد اقتصاد دانشگاه اصفهان گفت: با توجه به هزینه‌های فرصت و از سوی دیگر رعایت نسبی بودن قیمت‌ها درمجموع به این نتیجه می‌رسیم که باید اصلاحاتی در قیمت‌ حامل‌های انرژی انجام شود.
تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: کاش فرصت داده شده به اروپایی‌ها دوباره تمدید نشود و بر این فرصت جدی و قاطع باشیم.
کاش فرصت داده شده به اروپایی‌ها دوباره تمدید نشود

حسین مطیع مدرس جنگ نرم سازمان بسیج اساتید استان اصفهان در گفت‌وگو با صاحب نیوز با بیان اینکه امریکا اعلام کرد که اجازه نمی‌دهیم آب سنگین و اورانیوم غنی شده ایران را کسی خریداری کند و روحانی هم در صحبت‌های روز گذشته خود به همین نکته اشاره کرد، اظهار کرد: رئیس‌جمهور در صحبت‌های روز گذشته خود گفت اجازه خروج آب سنگین و اورانیوم غنی شده از کشور را نمی‌دهیم که این صحبت می‌توان پیش‌دستی به تهدید امریکا باشد.
اساتید دفاع مقدس سه نقش بسیار مهم در این بیانیه گام دوم دارند.
حسین مطیع اظهار کرد:

مدرس جنگ نرم سازمان بسیج اساتید استان اصفهان و هیئت علمی دانشگاه صنعتی اصفهان از دیرباز و بخصوص بعد از جریان مشروطه، آرزوی ایران دوستان و روشنفکران این بود که مانند کشور های پیشرفته ای مثل ژاپن قدرت برنامه ریزی و طراحی چشم انداز در ایران وجود داشته باشد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | اقتصاد کار عالمانه و مجاهدانه می‌خواهد

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ، در نخسیتن روز از سال ۱۳۹۸ در حرم مطهر رضوی: «حالا [که] به غرب اعتماد نمیکنیم؛ چه کار کنیم برای اقتصاد کشور؟ مسئله‌ی اقتصاد کشور مسئله‌ی مهمّی است. عرض بنده این است: برای شکوفایی اقتصاد کشور، به کاری احتیاج داریم که هم مجاهدانه باشد، هم عالمانه باشد. با تنبلی، با بی‌حالی، کم‌انگیزگی، مسئله‌ی اقتصاد کشور حل نخواهد شد. کار جهادی باید انجام بگیرد، مدیریّتهای جهادی باید بر مسائل اقتصادی کشور احاطه داشته باشند، تصمیم‌گیری کنند؛ کار جهادی. کار جهادی یعنی کاری که هم در آن تلاش هست، خستگی‌ناپذیری هست، هم اخلاص هست؛ [یعنی] انسان میفهمد که برای خودش، برای پُر کردن کیسه‌ی خودش کار نمیکند، دارد برای مردم کار میکند، برای خدا کار میکند؛ هم این، و هم عالمانه؛ یعنی بنشینند و با موازین علمی، با شیوه‌ی دقیق عالمانه راه‌های صحیح را پیدا کنند؛ هم باسواد باشند، کارآمد باشند، هم امکانات گوناگونی داشته باشند؛ اینها بنشینند کار کنند؛ اقتصاد کشور قطعاً شکوفایی پیدا خواهد کرد.» ۹۸/۱/۱