امروز : جمعه ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۸

* اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

برادر عزیز جناب آقای سردار سرتيپ غلامرضا سليماني فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)استان اصفهان
پیام تبریک در پی انتصاب مسئول سازمان بسیج کل کشور

برادر عزیز جناب آقای سردار سرتيپ غلامرضا سليماني فرمانده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج)استان اصفهان ...
 اینستکس، بدتر از مبادله نفت در برابر غذا
مدرس جنگ نرم بسیج اساتید استان اصفهان

در اینستکس ایران نفت را به هر طرفی که می‌تواند می‌فروشد و طرف اروپایی یک خط اعتباری برای خریدار نفت ایجاد می‌کند و به جای پول نفت به ایران دارو و غذا می‌دهد.
مصاحبه در خبر صدا و سیما #همایش روز بسیج اساتید #تهران
در آستانه 31خرداد سالروز شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید

در آستانه 31خرداد سالروز شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید مصاحبه در خبر صدا و سیما #همایش روز بسیج اساتید #تهران دکتر بیژن شمس و مهندس حسنی مقدم از اصفهان
نشست خبری شورای بسیج اساتید استان اصفهان
بمناسبت سالروز شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید صورت گرفت

آقایان جعفری،شمس،مصری نژاد ، نصری ، حسین رضا ،خانم فاطمی از معاونین بسیج اساتید استان با اصحاب رسانه گفتگو کردند.
بازتاب خبری نشست خبری رئیس و شورای بسیج اساتید استان اصفهان در خبرگزاری های بزرگ
بمناسبت سالروز شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید صورت گرفت

به نقل از مدیر روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان بمناسبت سالروز شهادت دکتر چمران و روز بسیج اساتید بازتاب خبری نشست خبری رئیس و شورای بسیج اساتید استان اصفهان در خبرگزاری های بزرگ صورت گرفت.
اساتید بسیجی اصفهان بیش از دو میلیارد تومان به مناطق سیل زده کمک کردند
نشست خبری به مناسبت روز بسیج اساتید؛

رئیس بسیج اساتید استان اصفهان گفت: پویش ملی حمایت از سیل‌زدگان را در استان داشتیم که اساتید اصفهانی با اختصاص یک روز حقوق خود و یا کمک‌های غیر نقدی به هم‌وطنان سیل‌زده کمک کردند و یک هزار و ۳۰۰ استاد بسیجی در این پویش شرکت کردند و بیش از دو میلیارد تومان کمک شد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | حج سیاسی است

«از جمله‌ی خطاهای بزرگی که همیشه می‌شنفتیم، حالا هم گاهی از بعضی از زبانهای بی‌مبالات نسبت به حقایق اسلامی صادر میشود این است که «حج را سیاسی نکنید»؛ یعنی چه سیاسی نکنید؟ آنچه ما در حج لازم داریم از امور سیاسی، عین تعالیم اسلام است؛ ایجاد وحدت یک امر سیاسی است، این امر اسلام است، این عبادت است؛ وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا. ما اگر در حج از ملّت فلسطین یا مظلومین دنیای اسلام مثل مظلومین یمن و دیگران دفاع میکنیم و حمایت میکنیم، این البتّه یک کار سیاسی است امّا سیاستی است عین تعالیم اسلامی؛ دفاع از مظلوم خودش یک فریضه است، یک واجب است؛ این [واجب] اتّفاق می‌افتد. ‌ببینید که اینها جزو نکات مهمّی است. بله، اینکه بیایند منع کنند از این حرکات سیاسیِ این جوری، آن هم یک عمل سیاسی است، منتها سیاست غیر دینی، سیاست ضدّدینی؛ اینکه بگویند در حج حق ندارید به آمریکا بگویید بالای چشمت ابرو است، این [هم] یک حرکت سیاسی است، منتها حرکت سیاسی شیطانی است، حرکت سیاسی غیر اسلامی است. امّا اینکه شما آنجا ابراز برائت کنید از هر مشرکی، از هر ضدّاسلامی، این هم حرکت سیاسی است، منتها سیاستی که عین دین است؛ این سیاستِ دینی است. اینها نکاتی است که باید ما در مورد حج بدانیم.» ۱۳۹۸/۰۴/۱۲