امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۶
مصری نژاد در مصاحبه با آنا

عده‌ای به‌واسطه مسئولیت نقش دشمن را در داخل بازی می‌کنند

مدیریت بررسی و تحلیل بسیج اساتید استان اصفهان و نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان اصفهان گفت: برخی افراد به‌واسطه مسئولیت‌هایی که دارند، نقش دشمن را در داخل بازی می‌کنند.
عده‌ای به‌واسطه مسئولیت نقش دشمن را در داخل بازی می‌کنند
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۸:۲۶ |
کد خبر : ۸۸۵ |
یادداشت

فرهاد مصری‌نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در دولت‌آباد با بیان تحولات اخیر دشمن در آب‌های خلیج‌فارس اظهار کرد: متأسفانه همزمان با تحرکات اخیر دشمنان، برخی افراد با استفاده از امکانات و تریبون‌هایی که به‌واسطه بعضی مسئولیت‌هایی که در اختیار دارند، با حرف‌ها و اظهارات خود به‌عنوان نیروی کمکی در جنگ روانی دشمن انجام وظیفه می‌کنند.

وی افزود: این افراد با سیاه‌نمایی‌ها چنان تداعی می‌کنند که جمهوری اسلامی اکنون باید یکی از دو راه جنگ یا صلح را انتخاب کند. این ذهنیت یعنی اینکه تصمیم و انتخاب با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و این دقیقاً همان چیزی است که دشمنان تلاش دارند در اذهان عموم مردم ایجاد کنند که اگر به پیشنهاد‌های دشمنان توجه نشود قطعاً جنگی در پیش خواهد بود.

نماینده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت نظارت بر تشکل‌های دانشگاهیان استان اصفهان اضافه کرد: این نگاه با توجه به تحلیل‌های موجود و اتفاقاتی که در چند سال گذشته در قضیه برجام رخ داده یا ساده‌انگاری بیش از حد است یا نفوذ نیروهای غرب‌گرا و عامل دشمن در بعضی از حوزه‌ها را تداعی می‌کند.

مصری‌نژاد تصریح کرد: به نظر می‌رسد این نوع گفتمان تلاش دارد در مقابل استراتژی «مذاکره نخواهیم کرد» و واقعیت «جنگ نخواهد شد» قرار گیرد و تلاش کند تا در داخل کشور به‌عنوان آتش تهیه دشمن حرکت و اقدام کند.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام