امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۶
صدور بیانیه بسیج اساتید استان اصفهان بمناسبت روز قدس:

تقویت جبهه مقاومت نقشه های دشمن را نقش بر آب کرده است

فلسطین قطعا روزی را خواهد دید که رژیم صهیونیستی دیگر وجود ندارد. (مقام معظم رهبری مد ظله العالی)
تقویت جبهه مقاومت نقشه های دشمن را نقش بر آب کرده است
شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۸:۵۲ |
کد خبر : ۹۰۵ |
یادداشت

بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی قدس سره الشریف با فرمان تاریخی خود مبنی بر تعیین آخرین جمعه ماه مبارک رمضان بعنوان روز قدس به نوعی این روز را بعنوان نماد مقابله مستضعفین با مستکبرین معرفی نمودند. در واقع از آن تاریخ مساله فلسطین از حوزه یک مساله منطقه ای خارج و بعنوان یک مساله بین المللی به جهانیان عرضه شد.

اکنون و بعد از گذشت چهل سال از اعلام این روز بعنوان روز جهانی قدس، گسترش تفکر مقابله با دشمنان غاصب صهیونیست و نفوذ آن حتی به کشورهای غیر مسلمان امری مشهود و مسلم است و همین امر باعث عصبانیت دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی شده است.

تقویت جبهه مقاومت در سالهای اخیر به رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای مد ظله العالی نیز باعث شده است که تمام نقشه های دشمن در راستای شکستن مقاومت به نتیجه نرسیده و این جبهه با قدرت بیشتر و نفوذ منطقه ای بسیار زیاد در مقابل دشمنان عرض اندام نماید.

کشورهای منطقه که با رژیم غاصب صهیونیستی سازش نموده و خود را مقابل امت اسلام قرار داده اند باید بدانند که آینده از آن مسلمانان واقعی پیرو مکتب رسول الله بوده و شکست و افول دشمنان نزدیک است و در آینده ای نه چندان دور باید با ذلت سکان قدرت را رها کرده و مانند سایر دیکتاتورهای سازشکار با دشمنان اسلام و مسلمین در درگاه عدل الهی پاسخگوی اعمال خائنانه خود باشند.

بسیج اساتید استان اصفهان ضمن اعلام حمایت همه جانبه از محور مقاومت و بویژه ملت مظلوم فلسطین و همچنین محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حامیان آن، اساتید محترم دانشگاهها را به شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت نموده و آرزو می کنیم که به فضل الهی بزودی نماز وحدت بین مسلمانان در جایگاه قبله اول مسلمین و به امامت حضرت ولی عصر (عج) برگزار گردد.

وَ نُرِیدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَی الَّذِینَ اسْتُضْعِفُوا فِی الْأَرْضِ وَ نَجْعَلَهُمْ أَئِمَّه وَ نَجْعَلَهُمُ الْوارِثِینَ

ما می‌خواهیم بر مستضعفان زمین منّت نهیم و آنان را پیشوایان و وارثان روی زمین قرار دهیم‌. (قصص 5)

انتهای پیام/

برچسب ها :

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام