امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۵
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد بمناسبت روز قدس بیانیه ای صادر کرد.

اعلام «معامله قرن» برای مشروعیت بخشیدن به اشغال دائمی فلسطین توسط صهیونیسم جهانی است

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به خصوص جامعه دانشگاهی را برای حضوری با شکوه در راهپیمایی این روز فراخواند.در این بیانیه آمده است:
اعلام «معامله قرن» برای مشروعیت بخشیدن به اشغال دائمی فلسطین توسط صهیونیسم جهانی است
شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۹:۰۷ |
کد خبر : ۹۰۶ |
یادداشت

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، مردم فهیم و انقلابی ایران اسلامی به خصوص جامعه دانشگاهی را برای حضوری با شکوه در راهپیمایی این روز فراخواند.در این بیانیه آمده است:
مقام معظم رهبری مدظله العالی:
"خودتان را برای راهپیمایی روز قدس آماده کنید، آن هم صحنه عظیمی است برای اینکه همه بدانند که ملت ایران در صحنه است، بیدار است، پابرجاست و از هیچ قدرتی و از هیچ قلدری در سطح عالم، باک ندارد"
روز قدس، روز فریاد رهایی مردم ستمدیده و رنج کشیده فلسطین از چنگال رژیم جنایتکار و غاصب صهیونیستی، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دوراندیشی امام راحل (ره) که بیانگر اعتقاد و پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است. روز جهانی قدس میراث و یادگار حضرت امام (ره) ، بزرگ پرچمدار انسانیت ، روز بیداری و نمایش قدرت امت اسلامی و تحقق آمال مسلمین جهان در رفع ظلم و ستم است و بی شک در این روز دشمن صهیونیستی از وحدت و قدرت مسلمانان برخود می لرزد.
روز جهانی قدس، فرصتی است برای به نمایش گذاشتن وحدت امت اسلامی و ملت‌های ستمدیده جهان، چرا که به فرموده امام راحل (ره) روز قدس روز اسلام است، این روز مظهر انزجار امت اسلامی از استکبار جهانی بالاخص از رژیم کودک کش و صهیونیسم جنایتکار است. روز قدس روز تبعیت از فرامین ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) است. رهبر کبیر انقلاب اسلامی با دور‌اندیشی و آینده نگری و با اعلام جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس، برای همیشه خواب راحت را از چشم زورگویان جهان ربود و بارقة امیدی شد نه تنها برای ملت مظلوم فلسطین، بلکه برای همه مستضعفین و ستمدیدگان جهان. آن امام همام با این فرمان ابدی خود، مرزهای جغرافیایی را در هم شکست و بار دیگر امت اسلامی را متحد ساخت به امید آن روزی که قبله اول مسلمین به دست مسلمانان آزاد مرد، آزاد شود.
روز قدس سال ۱۳۹۸ دارای شرایط خاص و ویژه‌ای است. روز قدس سال جاری در آستانه اعلام «معامله قرن» برای مشروعیت بخشیدن به اشغال دائمی فلسطین توسط صهیونیسم جهانی است. کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد در آستانه روز جهانی قدس، ضمن محکوم نمودن پیشاپیش «معامله قرن» و یادآوری و بازخوانی جمله معروف بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر «آزادی قدس شریف» اعلام می‌کنیم توطئه جدید استکبار جهانی تحت عنوان «معامله قرن» محکوم‌ به شکست است و هم چون طرح‌های گذشته راه به‌جایی نخواهد برد و به فرمایش رهبر معظم انقلاب فلسطین «از نهر تا بحر» به مردم فلسطین و امت اسلامی تعلق دارد.
کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و در راستای زنده نگهداشتن آرمانهای حضرت امام خمینی(ره)، رهنمودهای عالمانه رهبر عزیز انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) و آرزوی آزادی قدس شریف از تمام آحاد ملت بزرگ ایران و اساتید و دانشجویان عزیز دعوت مي‌نمايد تا با حضور در راهپيمايي بزرگ روز قدس ضمن تجديد ميثاق با بنیانگذار کبیر انقلاب با اين حركت عظیم بار ديگر قدرت ایمان و توكل به ذات لايزال الهي را به چشم جهانيان بكشند.

برچسب ها :

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام