امروز : جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱
کانون بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان بمناسبت روز قدس:

"خداباوری"، "حق مداری" و "یاری مظلوم" همه از شاخصه های انقلابی گری است

"خداباوری"، "حق مداری" و "یاری مظلوم" همه از شاخصه های انقلابی گری است و یقینا از یک ملّت بزرگ انقلابی که خود را شیعه علی (ع) می داند، انتظاری جز پایبندی به این مفاهیم بلند و بسط اندیشه های متعالی فارغ از مرزهای جغرافیایی نمی رود
"خداباوری"، "حق مداری" و "یاری مظلوم" همه از شاخصه های انقلابی گری است
شنبه | ۱۳۹۸/۰۳/۱۸ - ۰۹:۱۱ |
کد خبر : ۹۰۷ |
یادداشت

بسم الله القاصم الجبارین
سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَی بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَی الْمَسْجِدِ الأَقْصَی الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ»
▫"خداباوری"، "حق مداری" و "یاری مظلوم" همه از شاخصه های انقلابی گری است و یقینا از یک ملّت بزرگ انقلابی که خود را شیعه علی (ع) می داند، انتظاری جز پایبندی به این مفاهیم بلند و بسط اندیشه های متعالی فارغ از مرزهای جغرافیایی نمی رود. روز جهانی قدس و آرمان فلسطین به عنوان یک هویت اصیل، مصداق بارز این پایبندی و هم عهدی میان ملّت انقلابی ایران اسلامی و سایر مسلمانان و آزادی خواهان جهان است که امروز آنچنان ریشه دوانیده که به هیچ قیمتی قابل معامله نیست. از طرفی گرامیداشت این روز عظیم نه تنها حرکت در همان مسیر حق مدارانه اولیای الهی است، که یک جهاد و تکلیف الهی نیز به شمار می رود.
🔻روز جهانی قدس امسال به سبب مصادف شدن با برخی از تحولات منطقه‌ای و از جمله توطئه بزرگ "معامله قرن" نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است، توطئه‌ای که همانند همیشه در واشنگتن طراحی و با فرومایگی برخی حکام مرتجع عرب در حال نشستن به کام صهیونیست‌های غاصب است. لیکن با وجود تلاش قدرتهای استکباری در اجرای این معامله،‌ شاهد آن هستیم که جبهه مقاومت قدرتمندتر از گذشته شده و این حقیقت روز به روز ملموس تر از پیش رخ نمایی می نماید که روز قدس، روز حیات اسلام است؛ روز منکوب کردن تروریسم دولتی "رژیم صهیونیستی" و گامی بزرگ در مسیر تحقق اهداف یک خیزش جهانی در برابر ظلم و غصب و اشغال.
از عموم دانشگاهیان ارجمند که همواره در صف مقدّم حق طلبی و عدالتخواهی بوده و هستند دعوت بعمل می آید تا همصدا با مسلمانان و آزادگان سراسر عالم ، همچون سالهای گذشته با حضور پرصلابت خویش در راهپیمائی روز جهانی قدس، عظمت فریاد استکبارستیزی و مقاومت ملّت‌های مظلوم را پرطنین ساخته، موجبات دلگرمی و حماسه آفرینی هرچه بیشتر ملت مظلوم فلسطین و وحشت صهیونیسم بین الملل را فراهم سازند.
وعده ما و شما؛ روز جمعه 10 خرداد در راهپیمایی عظیم و باشکوه روز جهانی قدس
بسیج اساتید دانشگاه صنعتی اصفهان

برچسب ها :

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام