امروز : جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۴

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

راه اندازی کارگاه نیمه اتوماتیک ماسک سه لایه پزشکی در بسیج اصفهان/  توزیع 20 هزار بسته بهداشتی بین شهروندان
اقدامات حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان اصفهان؛

اولین کارگاه نیمه اتوماتیک ماسک سه لایه پزشکی در بسیج استان اصفهان به همت حوزه مقاومت بسیج ابوذر بهارستان با ظرفیت روزانه 50 هزار ماسک راه اندازی شد، علاوه براین این حوزه 20 هزار بسته بهداشتی آماده و بین شهروندان توزیع کرد.
دستگاه یو-وی گان پرتابل ضدعفونی کننده اجسام طراحی و ساخته شد
محققان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان:

محققان دانشکده مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان، دستگاه یو-وی گان پورتابل با قابلیت حمل آسان را طراحی و ساختند که با بهره گیری از آن می توان در کلیه سطوح و اجسام ویروس ها، باکتری ها و میکروارگانیزم های مضر پاکسازی نمود.
ملت ایران در آزمون کرونا «این بیماری عمومی و وبای مدرن» خوب درخشید/فرهنگ و تمدن غربی هم محصول خود را نشان داد
مقام معظم رهبری؛

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با اشاره به اینکه ملت ایران در آزمون کرونا- این بیماری عمومی و وبای مدرن- خوب درخشید، فرمودند: خوشبختانه احساس تفکر اسلامی و زنجیره ارزش های اسلامی در مردم بسیار قوی و راسخ است، متقابلا فرهنگ و تمدن غربی هم محصول خود را نشان داد
دسترسی به اقلام پرمصرف مبارزه با کرونا نسبت به روزهای اول بهبود قابل توجهی داشته است
قرارگاه مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان گزارش کرد؛

قرارگاه مبارزه با کرونای بسیج دانشجویی استان اصفهان در هفتمین گزارش میدانی خود اعلام کرد: دسترسی به اقلام پرمصرف مبارزه با کرونا دستکش، ماسک، انواع محلول و ژل ضدعفونی کننده و انواع ماسک که روزهای اول (حدود یک ماه قبل) 21 درصد بود حالا به 75 درصد رسیده و در هیچ یک از موارد ، قحطی نیامده و جای نگرانی هم نیست.
حمایت جهادگران بسیجی دانشگاه اصفهان از اقشار کم‌درآمد
به مناسبت نیمه شعبان؛

جهادگران بسیجی دانشگاه اصفهان به مناسبت نیمه شعبان در راستای حمایت از اقشار کم‌درآمد، بسته‌های غذایی را تهیه و در بین نیازمندان توزیع خواهند کرد.
گروه جهادی بسیج علمی غربالگری هفت هزار جمعیت زیبا شهر مبارکه را انجام داد
نخبگان بسیجی؛

گروههای جهادی مرکز بسیج علمی شهید احمدی روشن مبارکه (زیباشهر) با شیوع کرونا پای کار آمده و در همه عرصه های مبارزه حضوری پررنگ دارند آنها از یازده هزار نفر جمعیت شهر غربالگری و ثبت نام 7 هزار نفر را در طی 8 روز انجام داده اند.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | مذاکره ترفند است

الان مشاهده می کنید آمریکایی‌ها باز مسئله‌ی مذاکره را همین طور دارند دنبال میکنند؛ این یک ترفند است، این را باید همه بدانند، همه باید توجّه کنند. یک سیاستی را دولت آمریکا در پیش گرفته است و آن، سیاست فشار حدّاکثری به جمهوری اسلامی است. فشار حدّاکثری هم همین است که مشاهده میکنید: انواع و اقسام تحریمهای گوناگون، مدام تهدید، مدام یاوه‌گویی‌های مختلف در رسانه‌ها و غیره. او میخواهد فشار حدّاکثری را به ثمر برساند هم برای رقبای داخلی خودش، هم برای اروپایی‌ها، هم به عنوان یک سیاستِ قطعیِ رژیمِ ایالاتِ متّحده این را جا بیندازد که مواجهه‌ی با ایران فقط با فشار حدّاکثری [میسّر است]. چه جور میخواهد اثبات کند که فشار حدّاکثری تأثیر دارد؟ به این [صورت] که مسئولین جمهوری اسلامی را بکشاند پای میز مذاکره؛ بگوید ببینید، اینها که میگفتند ما با آمریکا مذاکره نمیکنیم، فشار حدّاکثری، اینها را مجبور کرد که بیایند پای میز مذاکره بنشینند؛ هدف این است؛ با این کار ثابت کنند به همه و تثبیت کنند در سیاست آمریکا که فشار حدّاکثری، تنها راه مواجهه‌ی با جمهوری اسلامی است. ما در مقابل باید توجّه داشته باشیم که اگر دشمنِ ما توانست اثبات کند که فشار حدّاکثری، علاج کار ایران است و روی ایران مؤثّر است، ایران دیگر و هرگز روی آسایش را نخواهد دید. ۱۳۹۸/۰۶/۲۶