امروز : دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۸

*********** اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

مقام معظم رهبری؛ علاج  تحریمها عقب نشینی و کوتاه آمدن در مقابل امریکا نیست
به مناسبت عید سعید قربان؛

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنرانی زنده تلویزیونی به مناسبت عید سعید قربان با بیان این که «آیا تحریم ها قابل علاج است؟» فرمودند: تحریم ها قطعاً قابل علاج است اما علاج آن، عقب نشینی و کوتاه آمدن در مقابل امریکا نیست زیرا عقب نشینی موجب پیشروی متجاوز می شود.
جزئیات مراسم وداع و تشییع مداح اهل بیت «حاج مجید صابری»

مراسم وداع با مرحوم مجید صابری امشب در گلستان شهدا و مراسم تشییع پیکر وی فردا جمعه از مسجد صاحب الزمان(عج) اصفهان برگزار می شود.
 هر کسی رئیس جمهوری بعدی امریکا باشد تعهدات خود را زیر پا می گذارد
عضو شورای سیاست گذاری بسیج اساتید استان اصفهان گفت؛

عضوشورای سیاست گذاری بسیج اساتید استان اصفهان، با بیان این که بیشترین فرد و کشوری که به این مذاکره نیاز دارد ترامپ و امریکا است، گفت: هر کسی رئیس جمهوری بعدی امریکا باشد تعهدات خود را زیر پا می گذارد.
همبستگی جنبش استادی ایران با جنبش اجتماعی نَفَس در آمریکا
معاونت بررسی وتحلیل جنبش استادی بسیج ایران (جابا) اعلام کرد:

در راستای همبستگی با جنبش اجتماعی نَفَس در ایالات متحده آمریکا، از نامه استادان دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی کشور به ملت آمریکا درباره قیام نَفَس رونمایی می‌شود.
دستیابی به تکنولوژی ونتیلاتور اورژانس محقق شد/ ساخت دستگاه با پتنت آزاد شده‌ دانشگاه MIT خطرناک و تبلیغ سیاه است
عضو هيات علمي مهندسي پزشکي دانشگاه اصفهان؛

عضو هيات علمي مهندسي پزشکي دانشگاه اصفهان با اعلام این خبر که دستیابی به تکنولوژی ونتیلاتورهای اورژانس در دانشگاه اصفهان محقق شد گفت: ونتیلاتور بر اساس پتنت آزاد شده‌ دانشگاه MIT خطرناک و تبلیغ سیاه است.
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری گزینه کمک مالی به آسیب دیدگان از کرونا را فعال کرد

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری گزینه کمک مالی به آسیب دیدگان از کرونا را فعال کرد، علاقه‌مندان می‌توانند با ورود به سایت leader.ir و مراجعه به قسمت پرداخت وجوهات شرعی، قسمت کمک به آسیب دیدگان به کرونا را انتخاب کنند.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | مذاکره ترفند است

الان مشاهده می کنید آمریکایی‌ها باز مسئله‌ی مذاکره را همین طور دارند دنبال میکنند؛ این یک ترفند است، این را باید همه بدانند، همه باید توجّه کنند. یک سیاستی را دولت آمریکا در پیش گرفته است و آن، سیاست فشار حدّاکثری به جمهوری اسلامی است. فشار حدّاکثری هم همین است که مشاهده میکنید: انواع و اقسام تحریمهای گوناگون، مدام تهدید، مدام یاوه‌گویی‌های مختلف در رسانه‌ها و غیره. او میخواهد فشار حدّاکثری را به ثمر برساند هم برای رقبای داخلی خودش، هم برای اروپایی‌ها، هم به عنوان یک سیاستِ قطعیِ رژیمِ ایالاتِ متّحده این را جا بیندازد که مواجهه‌ی با ایران فقط با فشار حدّاکثری [میسّر است]. چه جور میخواهد اثبات کند که فشار حدّاکثری تأثیر دارد؟ به این [صورت] که مسئولین جمهوری اسلامی را بکشاند پای میز مذاکره؛ بگوید ببینید، اینها که میگفتند ما با آمریکا مذاکره نمیکنیم، فشار حدّاکثری، اینها را مجبور کرد که بیایند پای میز مذاکره بنشینند؛ هدف این است؛ با این کار ثابت کنند به همه و تثبیت کنند در سیاست آمریکا که فشار حدّاکثری، تنها راه مواجهه‌ی با جمهوری اسلامی است. ما در مقابل باید توجّه داشته باشیم که اگر دشمنِ ما توانست اثبات کند که فشار حدّاکثری، علاج کار ایران است و روی ایران مؤثّر است، ایران دیگر و هرگز روی آسایش را نخواهد دید. ۱۳۹۸/۰۶/۲۶