امروز : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۳
در جهاد مقدس علیه ویروس منحوس کرونا؛

مداح مشهور کشور جبهه مردمی سلامت اصفهان را تشکیل داد

سیدرضا نریمانی از مداحان مشهور اصفهان در راستای جهاد مقدس علیه ویروس منحوس کرونا، جبهه مردمی سلامت اصفهان را تشکیل داد.
مداح مشهور کشور جبهه مردمی سلامت اصفهان را تشکیل داد
دوشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۱۹ - ۰۶:۲۲ |
کد خبر : ۱۲۱۶ |
اخبار

به گزارش  روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان به نقل از صاحب نیوز، سید رضا نریمانی از تشکیل جبهه مردمی سلامت استان اصفهان با هدف به میدان آوردن و هم افزایی ظرفیت‌های مردمی برای مقابله با ویروس کرونا و با هماهنگی ستاد استانی مبارزه با این ویروس در اصفهان خبرداد.

مداح مشهور کشور جبهه مردمی سلامت اصفهان را تشکیل داد

مسؤول جبهه مردمی سلامت استان اصفهان با تاکید بر اینکه بخش‌های مختلف در جبهه در نظر گرفته شده، اظهار کرد: کمیته‌های ساماندهی نیروی انسانی، مواکب سلامت، ساماندهی خیرین، رسانه‌ای، عملیات فرهنگی معنوی، محتوایی و هماهنگی خواهران از جمله کمیته‌هایی است که در جبهه مردمی فعال شده و در امتداد کارها و اقدامات قبلی به صورت جهادی در خدمت مردم خواهند بود.

وی با اشاره به خدمات ارزشمند و جهادی همه کسانی که در خط مقدم مقابله با این بیماری هستند به ویژه پزشکان و پرستاران و کادر درمانی، افزود: هدف جبهه مردمی ساماندهی و تمرکز امور مردمی است تا بتوانیم با توان مضاعف و جدی‌تری اقدامات را به پیش ببریم و در همکاری با مسؤولان ستاد مبارزه با کرونا از ظرفیت‌های مردمی استفاده کنیم.

مسؤول جبهه مردمی سلامت استان اصفهان تصریح کرد: تلاش این جبهه این است که از همه ظرفیت‌های مردمی برای این امر استفاده شود و همه مجموعه‌های فرهنگی اعم از هیئات، مساجد، گروه های جهادی و مجموعه های فرهنگی و سازمان‌های مردم نهاد که توانمندی دارند با همت جهادی برای مقابله با این بیماری به میدان آمده‌اند تا زودتر بتوانیم این ویروس را شکست دهیم، جزئیات و راه‌های ارتباطی نیز اعلام خواهد شد.

سیدرضا نریمانی از مداحان مشهور اصفهان قبلا نیز در مسائل مختلفی مثل سیل و زلزله در نقاط مختلف کشور فعالیت‌های هیات خود را متمرکز بر کمک‌های خیرخواهانه کرده است و اکنون نیز با شیوع ویروس کرونا در کشور با تشکیل جبهه مردمی سلامت وارد میدان فعالیت در این زمینه شده است.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام