امروز : جمعه ۲۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۲۵
نیکبخت گفت؛

دانشجویان و اساتید آموزشکده سما اصفهان ۲۰ هزار ماسک تولید و عرضه کرده اند

به دنبال شیوع کروناویروس و افزایش مصرف ماسک در کشور آموزشکده سما اصفهان خط تولید ماسک را راه اندازی کرده و با کمک اساتید و دانشجویان تا به حال 20 هزار ماسک تولید و عرضه شده است.
دانشجویان و اساتید آموزشکده سما اصفهان 20 هزار ماسک تولید و عرضه کرده اند
چهارشنبه | ۱۳۹۸/۱۲/۲۸ - ۱۸:۱۶ |
کد خبر : ۱۲۳۴ |
اخبار

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان اصفهان، به دنبال شیوع کروناویروس و افزایش مصرف ماسک در کشور آموزشکده سما اصفهان خط تولید ماسک را راه اندازی کرده و با کمک اساتید و دانشجویان تا به حال 20 هزار ماسک تولید و عرضه شده است. 

 مهناز نیکبخت با بیان این که گروه طراحی و دوخت آموزشکده سما اصفهان از چندی قبل اقدامات موثری به منظور سمت و سوی آموزش کاربنیان برای دانشجویان خود انجام داده است، گفت: در همین راستا زیرساختهایی آماده و دانشجویانی را آموزش داده بودیم.

مدیر گروه طراحی و دوخت آموزشکده سما اصفهان با اشاره به این که توانمندیهای خوبی در آموزشکده سما وجود دارد، بیان کرد:  با شیوع ویروس کرونا درخواستهای زیادی برای دوزنده ماهر داشتیم همچنین اساتید، دانشجویان پای کار آمدند، هماهنگیهایی هم با غذا و دارو انجام گرفت و خط تولید شیلد، گان و ماسک را راه اندازی کردیم.

وی اظهار داشت: تا بحال با تلاش دوزندگان در آموزشکده سما اصفهان حدود 20 هزار ماسک تولید و به بازار عرضه شده است.

نیکبخت که ریاست انجمن صنفی تخصصی آموزشگاههای آزاد اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان را نیز برعهده دارد، گفت: 233 آموزشگاه زیر پوشش انجمن قرار دارد، هماهنگی هایی با آموزشگاههای آزاد در شهرستانهای مختلف استان هم برای تولید ماسک انجام شده است.

انتهای پیام/

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام