امروز : جمعه ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۲
ثبت نام در بزرگترین رویداد فرهنگی ایران آغاز شد

برگزاری اردوی راهیان نور سال ۹۵-۹۶

به منظور گرامیداشت رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام و بازدید از مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس رویداد بزرگ راهیان نور برگزار می شود.
برگزاری اردوی راهیان نور سال 95-96
شنبه | ۱۳۹۵/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۸ |
کد خبر : ۱۴۸ |
تسهیلات فرهنگی-تفریحی

به منظور گرامیداشت رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام و بازدید از مناطق عملیاتی 8 سال دفاع مقدس و همچنین توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، اردوی راهیان نور سال 95-96  به صورت خانوادگی برنامه ریزی شده است.

 استقرار از ساعت 14 مورخ 95/12/30، خروج تا ساعت 12 مورخ 96/01/04

لازم به ذکر است حضور خانواده های معزز استان اصفهان  تنها در دوره اول و سهم تعداد خانوار 10 خانواده می باشد، بنابراین اولویت تنها با کسانی است که زودتر ثبت نام نمایند. همچنین رعایت نکات زیر الزامی است:

1. تنها آن دسته از اساتید که تا به حال در اردوی راهیان نور شرکت نکرده اند می تواند ثبت نام نمایند.

2. این برنامه ویژه اساتید محترم بهمراه خانواده (همسر و فرزندان) آنها بوده و از ثبت نام غیر از خوانواده اصلی خودداری شود. بدیهی است افراد متفرقه پذیرش نخواهند شد.

3. مهلت ثبت نام طبق دستورالعمل و تا تاریخ 95/12/03 می باشد و با توجه به ارسال لیست به سازمان بسیج اساتید کشور و اجرای تمهیدات لازم، همچون سال های گذشته، این تاریخ به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

4. پس از مهلت ثبت نام امکان جابه جایی افراد، دوره ها و یا ثبت نام افراد جدید میسر نخواهد بود.

5. شرکت کنندگان محترم وسایل شخصی و ضروری از جمله ملحفه تمیزبه تعداد نفرات خانوار، لیوان، قاشق، چاقو و ... به همراه داشته باشند.

6. در صورت تکمیل ظرفیت، اولویت با کسانی است که  با رعایت قوانین، زودتر ثبت نام نمایند.

7. به ازای هر خانوار فقط یک اتاق در مجموعه خوابگاه های دانشگاه شهید چمران پیش بینی شده است.لذا اختصاص بیش از یک اتاق به هر خانواده به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.

8. برای کلیه اساتید و خانواده های محترم شرکت کننده دراین اردو بیمه غرامت تهیه می شود، بنابراین لازم است مشخصات یه صورت کامل و دقیق تکمیل شوند.

9. عزیمت تا محل اسکان بر عهده اساتید می باشد، حضور به موقع در محل اسکان به منظور هماهنگی و عزیمت به مناطق عملیاتی مزید امتنان است.

10. آدرس محل اسکان: اهواز، بلوار گلستان، خوابگاه نخل دانشگاه شهید چمران

 

ثبت نام تنها از طریق وب سایت سازمان و از طریق لینک زیر صورت می گیرد و به هر گونه ارسال اطلاعات به روش های دیگرمورد قبول نبوده و ترتیب اثر داده نمی شود.

 

 

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام