امروز : سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۷

* اسلایدشو بالا

آخرین اخبار

اخبار ویژه

آغاز ثبت نام مسابقات فوتسال ویژه اساتید
اختصاصی / مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی برگزار می شود

ثبت نام تیم ها در این مسابقات تا 20 مردادماه از طریق وب سایت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ادامه دارد و مسابقات هفته دوم شهریورماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد برگزار خواهد شد.
آغاز ثبت نام مسابقات والیبال ویژه اساتید
اختصاصی / مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی برگزار می شود

به نقل از محمد قربانی، مسئول فرهنگی سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ثبت نام تیم ها در این مسابقات تا 10 اسفندماه از طریق وب سایت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان ادامه دارد و مسابقات در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 17 و 18 اسفندماه به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار خواهد شد.
برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه خانواده اساتید بسیجی
ثبت نام شروع شد:

سه کارگاه "تربیت فرزندان" ، "نهج البلاغه" و "طب سنتی" با حضور بهترین متخصصان کشور از جمله حجت الاسلام تراشیون، حجت الاسلام مهدوی ارفع و دکتر رحیمی خواه توسط سازمان بسیج اساتید استان اصفهان برگزار خواهد شد.
مسابقات ورزشی جام شهدای جهاد علمی
سازمان بسیج اساتید استان برگزار می کند

این مسابقات در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز و فوتسال 3 نفره (گل کوچک) ویژه برادران و رشته های واژبال، والیبال و تنیس روی میز ویژه خواهران برگزار خواهد شد.

اخبار فرهنگی

اطلاعیه ها

پیشخوان خدمات

پنل ثبت نام

نماهنگ | حج سیاسی است

«از جمله‌ی خطاهای بزرگی که همیشه می‌شنفتیم، حالا هم گاهی از بعضی از زبانهای بی‌مبالات نسبت به حقایق اسلامی صادر میشود این است که «حج را سیاسی نکنید»؛ یعنی چه سیاسی نکنید؟ آنچه ما در حج لازم داریم از امور سیاسی، عین تعالیم اسلام است؛ ایجاد وحدت یک امر سیاسی است، این امر اسلام است، این عبادت است؛ وَاعتَصِموا بِحَبلِ اللهِ جَمیعًا وَلا تَفَرَّقوا. ما اگر در حج از ملّت فلسطین یا مظلومین دنیای اسلام مثل مظلومین یمن و دیگران دفاع میکنیم و حمایت میکنیم، این البتّه یک کار سیاسی است امّا سیاستی است عین تعالیم اسلامی؛ دفاع از مظلوم خودش یک فریضه است، یک واجب است؛ این [واجب] اتّفاق می‌افتد. ‌ببینید که اینها جزو نکات مهمّی است. بله، اینکه بیایند منع کنند از این حرکات سیاسیِ این جوری، آن هم یک عمل سیاسی است، منتها سیاست غیر دینی، سیاست ضدّدینی؛ اینکه بگویند در حج حق ندارید به آمریکا بگویید بالای چشمت ابرو است، این [هم] یک حرکت سیاسی است، منتها حرکت سیاسی شیطانی است، حرکت سیاسی غیر اسلامی است. امّا اینکه شما آنجا ابراز برائت کنید از هر مشرکی، از هر ضدّاسلامی، این هم حرکت سیاسی است، منتها سیاستی که عین دین است؛ این سیاستِ دینی است. اینها نکاتی است که باید ما در مورد حج بدانیم.» ۱۳۹۸/۰۴/۱۲